Airfel Servis Merkezi

0
1619

Türkiye pazarında oldukça aktif firmalardan bir tanesi olan Airfel, ısıtma sistemlerinde sunduğu avantajlı ürün seçenekleriyle ön plana çıkmaktadır. Doğalgaz teknolojisinin gelişimini dikkatli bir şekilde takip eden Airfel firması, son teknoloji kombi cihazlarını tüketicilerle buluşturmaktadır. Daikin ile güçlerini birleştirerek daha etkin ve kaliteli ürünler üretmenin önünü açan Airfel, kombilerde uzun yıllar dayanan, kaliteli ve uygun fiyatlı cihazları piyasaya sürmektedir. Airfel kombiler zaman içerisinde eskiyerek arızalanabileceği gibi cihazın bakımsızlığı sebebiyle de çeşitli arızalara maruz kalabilir. Tüm kombi cihazlarında olduğu gibi Airfel ürünlerinde de düzenli olarak bakım yaptırmak performans verimliliğini ciddi manada arttıracaktır.

Airfel servis hizmetleri markanın tüm kombilerinin arıza ve bakım işlemlerini yürütmektedir. Airfel servis ekiplerimiz, markanın tüm kombi modellerinde deneyimli, teknik bilgisi ve donanımı yüksek, titiz çalışmayı prensip edinmiş müşteri ihtiyaçlarına önem veren personellerden oluşturulmuştur. Geniş bir ekiple sunduğumuz servis hizmetimizde kombilerinizi arıza ve bakım işlemlerini adresinize gelerek gerçekleştiriyoruz. Arıza prosedürlerimize riayet eden ekiplerimiz, arıza tespitinin gerçekleştirilmesinin ardından onay vermenizle birlikte hızlı bir tamir süreci sağlayacaktır. Dilerseniz bakım paketlerimizden satın alarak kombinize periyodik bakım yaptırabilir, cihaz ömrünü uzatabilirsiniz.

Firmamız tarafından sunulan Airfel servis hizmetimize 444 78 56 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerinden arayabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz arıza kaydınızı alarak ekiplerimizi adresinize yönlendirecektir. Ekiplerimiz tarafından en kısa sürede adresinize gelinerek, kombinizin tüm arızaları giderilecek ve ilk günkü performansında çalışması sağlanacaktır.
Kaynak: http://www.airfel-servis.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz