Android, iOS League of Legends Chat Uygulaması

0
2884

Telefonunuzdan League of Legends oyun arkadaşlarınızla chat yapın! LoL Chat, Chat for LoL gibi uygulamalar sayesinde League of Legends arkadaş listenizdeki kişilerle sohbet etmeniz mümkün. “Telefondan LoL ‘de chat yapma uygulaması nasıl yapılır?” fikri üzerinden oluşturulan bu uygulamaları iOS ve Android cihazlarınızda yükleyerek kolaylıkla League of Legends arkadaşlarınızla sohbet edebiliyorsunuz.

Android ve ya iOS işletim sistemli akıllı telefonunuzdan League of Legends oyun hesabınızda ekli arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz birkaç uygulamayı tanıtacağız.

Dünyanın en çok oynanan en popüler oyunu League of Legends yani nam-ı diğer LoL ülkemizde de internet kafelerde oldukça yaygın. Her yaştan oyuncuyu cezbeden oyun iki farklı takımın özel karakterlerinin birbirlerinin kulelerini yok etmesi üzerine kurulu. İlk önce rakip takımın ana kulesini yok eden takım zafer bayrağını eline almış oluyor. LoL bağımlılık yapan nadir oyunlardan olmakla birlikte gerçekten tarihte eşi benzeri görülmemiş bir başarı yakalamayı başardı. Ayrıca oyunun ustalarının bir araya geldiği uluslararası oyun turnuvalarında takım maçları da düzenleniyor.

Bütün bunları göz önüne aldığımızda oyunun bağımlılarının olmadığını söylemek gerçekten yalan olurdu. League of Legends oynamak için sabahlara kadar uyumayan öğrenciler, yetişkinler, işçiler her sınıftan insanlar görebilirsiniz. E tabi ki bağımlı insanlar oyunun başında olamadığı zamanlarda da oyunla bağlantısını kesmek istemeyecektir. Bunun için bazı uygulama geliştiriciler LoL maçlarını canlı izleyebileceğiniz yayınlar açtılar ve bunlara benzer bir yan uygulama olarakta şimdi telefondan LoL Chat’i yapma uygulamaları çıkıverdi.

Bahsettiğimiz League of Legends sohbet uygulamalarını kullanarak arkadaşlarınızla chat yapabilmenizin dışında canlı maç verilerini, maç sonuçlarını, oyun istatistiklerini, lig bilgilerini, oyun ekranı paylaşma özelliklerini de kullanabiliyorsunuz. Uygulamaları kullanmak için LoL hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini girmeniz gerekiyor. Bu noktada bazı kullanıcıların kafasında soru işaretleri oluşabilir. Uygulamalar tamamı ile League of Legends ‘in yapımcı şirketi olan Riot tarafından onaylanmıştır, bu yüzden hiçbir şekilde kaygı duymanıza gerek yoktur.

İşletim sisteminize uygun herhangi bir League of Legends Chat uygulamasını aşağıdakiler içerisinden seçin ve indirin. Ardından uygulamaya LoL kullanıcı adı, şifrenizi girerek kullanmaya başlayın.

Andorid için: LoL Chat ve ya League Chat uygulamalarından birisini Google Play Store ‘dan aratıp indirebilirsiniz.

iOS için: Chat for LoL uygulamasını App Store ‘dan aratıp indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz