Bardak Altlığı

0
896

Ofis ekipmanları alma konusunda sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Hangi ürünü nereden temin edeceğinizi bilmediğiniz için bu yazıyı hazırlamak istedik. Ofislerde en çok tüketilen şeylerden birisi de çay ve kahvedir. Gün içerisinde onlarca bardak içecek tüketen çalışanlar, masalarının her daim temiz kalabilmesi için bardak altlığına gereksinim duyarlar. Ofisinize alma konusunda arayışlarınız olabilir. Bugün çarşı, pazar ya da alışveriş merkezlerine giriş yaptığınızda birçok işletmenin bu üründen sattığını görebilirsiniz. Ancak kendinize, markanıza, işletmenize, sattığınız ürüne özel bir bardak altlığı satın almak isteyebilirsiniz.

Bardak altığı denildiğinde ilk başta basit, sıradan bir ürün olarak görebilirsiniz. Ancak bu tarz ürünler firmanızın, işletmenizin, ürününüz için reklam ve pazarlama amacı taşıyabilmektedir. Başta kendi personelleriniz olmak üzere müşterilerinize, gelen kargolar içerisinde ücretsiz bardak altlığı koyarak reklam yapabilirsiniz. Promosyon ürünü olarak kullanınca gerçekten işe yarayan bu ürünler her geçen gün giderek daha fazla satılmaya başlanmıştır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere her yerde bulabileceğiniz bu ürünleri şirketiniz için özel olarak bastırabilirsiniz.

Bardak Altlığı Nereden Temin Edilir?

Şirketiniz için temini tabii ki ofset ve baskı merkezlerinden yapacaksınız. Standart olarak temin eden bu yerler, ürünler üzerine istediğiniz görseli baskılayarak siparişleri teslim etmektedir. Baskı merkezine bardak altlığının üstünde ya da altında hangi görselin olması istediğinizi iletin. Baskı merkezi profesyonel ekipleri istenilen ölçülerdeki tasarımı bardak altlıkların üzerine yerleştirmektedir. Yüksek baskı kalitesi, ürünlerin darbe ya da yüksek sıcaklıkta bile erimeden dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Hangi firmadan nasıl bardak altlığı temin edeceğine gelecek olursak;

Bulunduğunuz şehir ya da bölgede bardak altlığı üretimini kurumsal olarak yürüten bir baskı merkezi, ofset olmayabilir. Şirketiniz için gerekli olan bu materyali eğer isterseniz internet üzerinden karşılayabilirsiniz. Türkiye’nin en başarılı, en kaliteli baskı teknolojisine sahip olan Bas Yolla, bu konuda da markanız ve işletmeniz yanında yer almaktadır. Bas Yolla sadece bardak altlığı ile sınırlı bir işletme değildir. Aynı zamanda afiş, broşür, kartvizit, kurumsal tüm tasarım konularında işletmenize yardımcı olabilecek yetkinliktedir. Alanında uzman personel ekibine sahip olan şirket, en hızlı ve en güvenilir şekilde ürünleri teslim etmektedir. Tüm modeller için https://www.basyolla.com/bardak-altligi adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz