Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaTanıtımBayraklı Toshiba Servis

Bayraklı Toshiba Servis

Japonya merkezli dünya elektronik devi Toshiba, çok sayıda ürün çeşidine sahip olan son derece kaliteli ve kullanışlı, bir o kadar da dayanıklı ürünlerin imalatçısıdır. Toshiba ürün bünyesinde klimalardan televizyonlara, OEM adı verilen bilgisayar bileşenleri sistemlerinden dizüstü bilgisayarlara, beyaz eşyalara kadar hayatımıza dahil ettiğimiz tüm elektronik ürün grubundan cihaz bulunmaktadır.

Ürün çeşidi çok olunca bu ürünlerin bakımı, teknik montajlamaları, yedek parça değişimleri, parça teminleri, teknik servis işçiliği gibi konularda da kaliteli hizmetler sarf eden özel teknik servislere de ihtiyaç duyulmaktadır. Özel Toshiba Servis Bayraklı sizlere Bayraklı’da Toshiba ürünleri için hizmet veren, hizmeti verirken sizlere ayrıcalıklı olduğunuzu hissettiren bir özel servis firmasıdır.

Firma ekibimiz kurulduğu günden bu yana profesyonel olarak çalışmaktadır ve son derece donanımlıdır. İşleri konusunda eğitimli olan firma ekibimiz uzmanlıklarıile Toshiba cihazlarınız için hizmet vermektedir. Hızlı servis hizmetimiz sizleri teknik servis süreci hezimetinden kurtararak kaliteli hizmetin kısa zaman içerisinde tamamlanarak cihazların ilk günkü kadar sağlam bir biçimde elinize ulaşmasını sağlar. Yedek parça değişim tarafında ise tamamen orijinal yedek parçalar kullanarak güvenliğinizi garanti etmekteyiz. Aynı gün servis imkanımız da birçok Toshiba kullanıcısını sevindiren ve hayatını kolaylaştıran bir hizmet olarak firmamız tarafından size sağlanmaktadır. Bu bağlamda bizden alacağınız hizmetler kısa sürmekte ve uzun süren teknik süreçlerden kurtarılmış olmanın keyfini çıkarabileceksiniz.

Müşteri destek ekibimiz aynı zamanda 7/24 aktif olarak Toshiba kullanıcılarına hizmet veren çağrı merkezimizde de sizler için hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri departmanımız, bir yıl garantili özel Toshiba servisiniz için bütün sorularınızı zaman farkı gözetmeden her saat ve her gün yanıtlamaktadır. Özel Toshiba Teknik Servis sağlanan hizmetler bir yıllık garantiyi de bünyesinde barındırmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

bedava chat sitesi on En Etkili 5 SEO Yöntemi
Mehmet Can on SEO nasıl yapılır?
WordPress on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?