Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaTanıtımBeyaz Eşya Ürünlerinin Ömrünü Uzatan Servis Hizmetleri

Beyaz Eşya Ürünlerinin Ömrünü Uzatan Servis Hizmetleri

Teknolojik yenilikler, modern toplumun yaşam standartlarının şekillendirilmesi konusunda son derece önemli bir role sahiptir. Özellikle de insanların temel gereksinimlerini hedef alan bir gelişim süreci içerisinde olan çağın teknolojik gelişim ivmesinin yakaladığı yüksek sürat sonucunda her evde kullanılan beyaz eşya ürünleri çok daha geniş özellik yelpazesi ile tüketiciye ulaşmaya başladı. Bu durumda kullanım oranlarını arttırdığı beyaz eşya ürünlerinde arızalanmaların çok daha yoğun e sık bir şekilde görülme yüzdesinin artış göstermesine neden oldu. Üstelik bu ürünlerin arızalanması durumunda günlük yaşantıdaki önemli rolleri nedeni ile çok ciddi olumsuzluklara yol açıyor olmaları nedeni ile en kısa süre içerisinde sorunlarının giderilmesi gerekliliği doğmaktadır ki Bulgurlu Arçelik Servisi merkezi bu alandaki profesyonel hizmetleri ile kullanıcılara yardımcı oluyor.

Uzman teknik personellerin görev aldığı beyaz eşya servisi hizmetleri dahilinde ürüne ilişkin olarak gerekli olan müdahaleler yerinde ve garantili olarak Göztepe Arçelik Servisi merkezi bünyesinde gerçekleştiriliyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve hatta buzdolabı gibi çok farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak hitap etmekte olan beyaz eşya ürünlerinde karşılaşılan problemlere dair 7 gün 24 saat kesintisiz olarak dünya standartlarına uygun kalitede servis desteği alabilme imkanı bulunuyor. Tüm sürece ilişkin olarak tüketicilerin bilgilendirildiği ve onların talep ve izinleri doğrultusunda gerçekleştirilen servis müdahalelerinde 1 yıllık garanti veriliyor.

Ürününün kullanım ömrünün daha uzun soluklu olmasını sağlamanın dışında her türlü soruna ilişkin olarak garantili bir hizmet standartlarından faydalanabiliyor olmak İcadiye Arçelik Servisi merkezi hizmetlerinden tüm tüketicilerin çok daha ekonomik şekilde yararlanabilmesine yardımcı oluyor. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak aranabilen iletişim numaraları üzerinden alınan teknik destek çerçevesinde bölgede en yakın konumda bulunan gezici ekipler adrese yönlendirildiğinden, artık servis aracını beklemek için saatler ve hatta günler harcanmasına gerek dahi bulunmuyor. Kısa süre içerisinde adrese ulaşabilme potansiyeli taşıyan mobil ekipler, bulundukları aracın tam teşekküllü olması ile her türlü soruna yönelik müdahalelerde de bulunabiliyor. Bu hizmetler ile ilgili olarak kolay bir şekilde arıza kaydında bulunabilmek ve bilgi alabilmek için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak servis iletişim numaralarına başvuru gerçekleştirilmesi yeterli oluyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

bedava chat sitesi on En Etkili 5 SEO Yöntemi
Mehmet Can on SEO nasıl yapılır?
WordPress on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?