Beykoz’da Güvenilir Arçelik Servis Adresi

0
3320

Bilindiği üzere elektronik ürünlerin bakım ve onarımı teknik bilgi ve profesyonel bilgi istemektedir. İstanbul Arçelik yetkili servisi olarak her türlü Arçelik marka ürünlerinizin bakım ve onarımını uzman teknisyenlerimiz aracılığıyla gün içerisinde yapmakta ve ürününüzü tarafınıza teslim etmekteyiz. Yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan kişilerce Arçelik marka ürünlerin tamir işlemleri yapılması durumunda ürünlerde geri dönüşü olmayan hasarlar meydana gelebilmekte ve hatta ürünler kullanılmayacak biçimde bozulabilmektedir. Bu sebeple İstanbul Arçelik Servis için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçmenizi, yetkili olmayan servislerden ve yeterli donanıma sahip olmayan kişilerden uzak durmanızı öneririz.

Arçelik Servis Beykoz şubemizden İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, müşterilerimizin ürünlerini en kısa sürede teslim etmekteyiz. İletişim numaralarımız aracılığıyla tarafımıza ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz öncelikle sorununuzu hızlıca çözmek ve sizi mağdur etmemek için size birtakım komutlar vermekte ve sorunu çözmeye çalışmaktadır. Bu şekilde sorununun çözülmemesi halinde adresinize gelinerek ürünün sorun tespiti yapılmakta ve en kısa sürede tamir işlemleri yapılarak ürününüz teslim edilmektedir.

İstanbul Arçelik Servis hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmakta, müşterinin izni ve bilgisi dışında ürünlerde herhangi bir işlem yapmamaya özen göstermekteyiz. Arçelik marka ürünlerinizin uzun ömürlü ve verimli bir biçimde çalışması için yeterli donanıma sahip olmayan kişilerden uzak durmanızı ve ürünlerinizi kendi çabalarınızla tamir etmeye çalışmamanızı öneririz. Arçelik marka ürünlerinizle ilgili her türlü sorununuz için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here