Bilgisayar ve Telefon için En Güvenilir İkinci El Satın Alma Hizmeti

0
1216

Teknolojinin hızlı yenilenmesi ve mevcut cihazların donanım olarak yeterli gelmemesiyle beraber ürünlerin değişimi zorunlu hale gelmektedir. İnsanlar bu zorunluluk sonucu yeni bir cep telefonu ya da bilgisayar aldıklarında, kullanmış oldukları eski cihazlarını da satmak isterler. İkinci el cihazlarını satmak isteyen kullanıcılar genellikle interneti ya da mahallelerindeki telefoncuları kullanır. Sokakta “ikinci el bilgisayar alınır” yazılı iş yeri arar. İkinci el alımı yapan iş yerleri genellikle piyasanın altında ürünleri alırken; internet de güvenilirliği çoğu zaman için şüphe duyulan bir mecra olmuştur. Özellikle telefon ve bilgisayarlarını internet üzerinden satmak isteyen kullanıcılar sürecin nasıl işlediğini pek bilmemektedir.

ikincielalinir.net | İkinci el cihaz alım platformu

İnternetten ikinci el satış sürecini bilmeyen ve buna şüphe ile yaklaşan kullanıcılar için tam bu noktada ikincielalinir.net web sitesi güzel bir çözüm sunmaktadır. İstanbul ikinci el alım satım sağlayan bu platform son derece güvenilir bir ortam sağlamaktadır. Ürünlerini satmak isteyenler ikincielalinir.net ile ürünlerini piyasa fiyatları ile satabilmektedir.

ikincielalinir.net nasıl çalışır?

Sistem oldukça basit işlemektedir. İstanbul’da oturan ve çalışır durumdaki ikinci el cihazını satmak isteyen kişi +90 532 270 18 82 numarası üzerinden ikincielalinir.net ile iletişime geçebilir.

Ardından web site yöneticileri tarafından Whatsapp üzerinden ürünün fotoğrafı ve varsa faturası istenir.

Ürün için bir fiyat belirlenir.

İki taraf anlaşma sağlar ise 2 saat içinde ikincielalinir.net ekibi adrese gelir ve cihazı teslim alır. Cihaz ücretini sahibine nakit olarak öder.

Eğer satmak istediğiniz bir cihazınız varsa hemen ikincielalinir.net ile satabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz