Çamaşır Makinesinin İçinde Su Kalıyor

0
1920

Çamaşır makinesi teknolojileri ile birlikte artık evde çamaşır yıkama zorlu, masraflı ve zaman alıcı bir ev işi olmaktan çıktı. Son derece yüksek hijyen kalite standartlarına uygun olarak daha ekonomik ve daha kolay şekilde çamaşırları yıkayabilmeye yardımcı olan çamaşır makineleri, bu özellikleri ile hem yaşam alanlarında konfor standartlarını oluşturuyor hem de her evin en temel gereksinimleri arasında kendisine yer buluyor. Bu gibi etkileri ile gündelik yaşantı da çok önemli yeri bulunan çamaşır makinelerinin zaman içerisinde arızalanması ve çeşitli fonksiyon sorunları yaşaması ise muhtemeldir. Her ne kadar üstün teknoloji ve kaliteli malzeme barındırıyor olsa da Arçelik çamaşır makinelerinde zaman içerisinde pek çok farklı etkene bağlı olarak arızalar ortaya çıkabiliyor ki özellikle yıkama sonrası kazan içinde su kalması en sık görülen sorunlardan birisidir. Öyle ki Ümraniye Arçelik Servisi merkezimizde, çamaşır makinesi program sonunda kazan içinde su kalması sorunu en fazla çözüm sağlanan sorunlardan birisini oluşturuyor.

 

Uzman ve deneyimli teknikerlerimiz tarafından çamaşır makinesinde yaşanan program sonunda kazan içinde su kalması sorunun çözümü hızlı ve ekonomik şekilde sağlanıyor. Özellikle de çamaşır makinesi kazan içinde su kalması sorununa neden olan su tahliye hortumu tıkanması, su tahliye filtresi tıkanması ve su tahliye pompa motorunun arızalanması olasılıklarının çözümü konusunda deneyimli teknikerlerimiz tarafından sorunlar kısa zaman dilimlerinde çözüme kavuşturuluyor. Üründe su tahliyesinin sağlıklı şekilde yapılamamasına bağlı olarak meydana gelen kazan içinde su kalma sorunu tüketiciye yüksek maliyetler oluşturmadan ve uzun vakit kayıplarına yol açmadan sağlanabiliyor. Dudullu Arçelik Servisi hizmetleri ile ürünün en yüksek performansta kullanımı, uzun ömürlü olarak en kısa zaman dilimi içerisinde tekrar başlayabiliyor.

Çamaşır makinesinin içinde yıkama sonrası su kalması durumunda Sarıgazi  Arçelik Servisi uzman personelleri ilgili olan bu 3 parçada kontroller uygular. Uygulanan kontrollerde su tahliye borusu veya su tahliye filtresi tıkanması söz konusu ise tıkanıklık giderilerek, ekonomik şekilde sorun çözülür. Ancak su tahliye pompası arızalanmış ise bu sorunun çözümü için kaliteden ödün verilmeden ekonomik çözüm açısından orijinal yedek parçasıyla değişimi uygulanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz