CC Krem

0
1696

CC Krem Kullanarak Cildinizi Pürüzsüz Hale Getirebilirsiniz

En çok tercih edilen makyaj malzemelerinden birisi cc krem olarak biliniyor. İçerdiği yumuşak mineraller ve pigmentler sayesinde, cildinizin çok daha nemli ve pürüzsüz kalmasına olanak sağlıyor. Cc olan krem çeşitleri genellikle üç tona ayrılıyor. Açık ton, orta ton ve koyu ton olarak ayrılan cc kremlerin kullanımı diğer kapatıcılara oranla daha fazla tercih ediliyor.

CC Krem Çeşitleri Yoğun Kapatıcılık Sağlıyor

Yoğun pigmentleri sayesinde yoğun bir şekilde kapatıcılık sağlayan cc krem çeşitleri, tamamen cilt tonuyla eş değerde kullanılmalıdır. Cilt tonu eşitsizliklerini ortadan kaldırmaya, pürüzsüz bir cilde sahip olmaya, sivilce ve leke gibi cilt sorunlarını kapatmaya ve özellikle de cildi nemlendirmeye yarayan bu kremleri, makyajınızdan önce kullanabilirsiniz.

CC Krem Kullanımında Doğru Tonu Tercih Etmelisiniz

Cc krem kullanmadan önce mutlaka cilt tonunuza dair analiz yapmalı ya da yaptırmalı ve en doğru tonu seçerek kullanmalısınız. İster makyaj bazıyla birlikte isterseniz de direkt olarak kullanabileceğiniz bu ürünleri https://www.kozmela.com/cc-krem  adresinden temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz