Deli Gönül Hangi Kanalda?

0
3470

Deli Gönül dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? Deli Gönül Hangi Kanalda? TV izleyicilerinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. İddialı dizi Deli Gönül’ün ilk bölümü 4 Temmuz Salı Günü saat 21.00 ‘da yayınlanacak. Bunun yanında reytinglere olan katkısı da herkes tarafından merakla bekleniyor, yayınlandığı zaman reytingleri belli olmuş olacak.

25 Film imzası taşıyan yaz dizisinin baş rollerinde Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay yer alıyor ayrıca dizinin kaliteli oyuncu kadrosuda göz alıcı şekilde. Fırat Parlak ve Koray Şahin yapımcılığıyla ortaya çıkan Deli Gönül ‘ün yönetmenliğini ise Selim Demirdelen, Berat Özdoğan ikilisi üstlenmiş. İki aydır çekimleri devam eden dizinin arka planında kalabalık ve kaliteli bir prodüksiyon ekibi yer almakta. Deli Gönül dizisinin konusu ise Hatay’da yaşayan küçük bir kasabanın emektar öğretmeni Kadir’in okula yeni atanan müzik öğretmeni Fatmanur ile yaşadığı aşkı ve evlilik amaçları üzerinde ilerliyor. Öğretmenlerin öğrencilere duyduğu samimiyet ve özenli yaklaşımları da Deli Gönül ‘ün etkileyici tarafları arasında.

Deli Gönül Hangi Kanalda?

Peki ama bu yaz dizisi Deli Gönül hangi kanalda? Televizyon kanallarında yayınlanan onca dizi arasında istediğin diziyi bulmak zor oluyor herkes için. Geçtiğimiz bir kaç gün içinde tanıtım videoları ve fragmanları yayınlanan Deli Gönül Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Fox TV kanalında oynayacak olan Deli Gönül bildiğimiz yaz dizilerinden. Zaten Fox TV herkesin bildiği üzere yaptığı yaz dizileri ile tanınmaktadır. Deli Gönül hangi kanalda sorunuzun cevabını buldunuz! Deli Gönül’ü Fox TV ‘den izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz