Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaGenelEkran Değişimi Yapan Firmalar

Ekran Değişimi Yapan Firmalar

Ekran Değişimi Yapan Firmalar

Cep telefonlarının ekranı yere düştüğünde, üzerine sert bir cisim çarptığında, ıslandığında, ya da hatalı kullanım sonucunda kullanım dışı kalabilmektedir ve böyle bir durum söz konusu olduğunda iPhone ekran değişimi hizmetinden yararlanılması gereklidir. Elbette bu hizmetin kaliteli ve kusursuz alınması önemlidir. Ekrandeğisimi.store, Samsung ve iPhone ekranlarının değişimi ilgili bilgi veren, değişimlerin nasıl yapılması gerektiği ile ilgili yol gösteren, telefonlarla ilgili teknik bilgiler sunan bir platformdur. Misyonumuz, cep telefonu kullanıcılarına ekran değişimi ile ilgili en doğru bilgiler vermektir. Ekrandegisimi.store, iPhone ve Samsing cep telefonlarının tüm modelleri ile ilgili bilgiler verirken ekran değişim hizmetlerinin fiyatları hakkında karşılaştırma yapılmasını da sağlamaktadır. Ayrıca web sitemizin içeriğinde Samsung ve iPhone cep telefonlarının özellikleri de sıralanmakta, böylece kullanıcıların telefonları ile ilgili doğru bilgilere erişmesi sağlanmaktadır.

Ekran değişimi yapan firmaların fiyatlarını karşılaştıran bir hizmeti de sunan firmamız, internet arama motoru gibi hizmet vermektedir. Web sayfamızda yer almak isteyen ekran değişim firmalar da kendi bilgilerini ekleyebilmekte, böylece cep telefonu kullanıcılarına kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Firmamız, sunduğu bu hizmet karşılığında ne cep telefonu kullanıcılarından ne de ekran değişim hizmeti veren firmalardan herhangi bir ücret beklentisi içine girmemektedir. Ekran değişimi firmaların bilgilerini sitemiz aracılığı ile duyurmak için tek yapmaları gereken, alt sayfalarda bulunan “firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz” yazını tıklamaktır. Açılan sayfada isim, internet sitesi, e-posta bilgileri ve mesaj bölümlerinin eksiksiz bir şekilde doldurularak “gönder” butonu tıklanmalıdır. Firmaların verdiği bu bilgiler yetkili kişiler tarafından incelendikten sonra web sitemizde yayınlanmaktadır. Arzu eden firmalar, Samsung ya da iPhone cep telefonları ya da her iki markanın cep telefonları için bilgilerini paylaşabilmektedir. Burada önemli olan ekran değişim firması ile cep telefonu kullanıcısını karşı karşıya getirmek ve cep telefonu ile ilgili yaşanan sorunun kısa süre içinde ortadan kaldırılmasını sağlamaktır.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılmalı?

İPhone, farklı modellerde cep telefonu üretimi yapan ABD’li bir şirkettir. Apple’nin cep telefonu markası olan iPhone, farklı modellerde telefon tasarlamakta ve kullanıma sunmaktadır. Marka, üst ve orta segmentteki telefonlarının ön yüzlerinin tamamını ekranla kaplayabildiği gibi, bu yüzün yüzde 90’ının ekran olduğu cep telefonlarının da tasarımını gerçekleştirmektedir. Son denemde tasarlanan, “akıllı telefon” olarak nitelendirilen cep telefonlarının tamamının ön yüzü cep telefonu ekranıdır. Bu nedenle de ekranların bir darbe anında eski model cep telefonlarına göre daha çabuk kırılması mümkündür. Ayrıca büyük ekranlara sahip olan cep telefonlarının ana kartları da ekranın hemen altındadır. Dolayısıyla ekrana zarar gelmesi, ana karta da zarar gelmesine neden olabilmektedir.

Ayrıca ekranın alt bölümünde de bir led ekran bulunmaktadır ve cep telefonu darbeye maruz kaldığında bu ekranın kırılması da söz konusudur. Led ekranın kırılması ise telefonun kullanım dışı kalması demektir. Bu tip durumlarla karşı karşıya kalındığında iPhone ekran değişimi yapılmalıdır. Piyasada ekran değişimi hizmeti veren sayısız firma vardır ancak hepsinin kusursuz bir iş çıkardığını söylemek mümkün değildir. Ayrıca her firmanın fiyatları da birbirinden farklıdır. Oysa böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında fiyatla ilgili bilgi sahibi olunması, cep telefonu kullanıcısının onarım için net bir bütçe ayırmasını sağlamaktadır. İşte ekrandegisimi.store, verilen hizmetle ilgili fiyat karşılaştırmasını yapmakta, böylece cep telefonu sahiplerinin onarım bütçesini oluşturmasına imkan sağlamaktadır.

Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi önemli bir işlemdir ve profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Her iPhone ekran değişimi işlemini yapan firmanın kusursuz hizmet vereceği düşünülmemelidir. Ziyaretçilerine ücretsiz destek isteme imkanını da sağlayan platformumuz, böylece kaliteli ve en uygun fiyatlarla ekran değişimin yapılması için aracı olmaktadır. Web sayfamız kullanıcı dostudur ve gerek cep telefonu kullanıcıları, gerekse ekran değişimi hizmeti sunan firmalar, aradıkları her konuyu kolay bir şekilde bulmaktadır.

Cep telefonunun ekran değişiminin cihaza zarar verilmeden yapılması şarttır. Sokak aralarında ekran değişimi yapan yerlerin işlemin ardından ekranı hatalı bir şekilde kapattığı bilinmektedir. Hatalı kapatılan ekran nedeniyle cep telefonunun ana kartının yanması ya da telefonun kendisini resetlemesi söz konusudur. Bu tip durumlarla karşı karşıya kalmamak için iPhone ekran değişimi hizmetinin hatasız olarak alınması gereklidir. Web sitemiz aracılığı ile profesyonel teknisyenlere ulaşmak mümkündür. Ancak gerek teknisyenlerin gerekse ekran değişimi yapan işletmelerin nasıl bir işlem yaptığının sorgulanmasında yarar vardır. Çünkü sitemizde yer alan firmaların sadece fiyat bilgisine yer verilmekte, firma tavsiyesinde bulunulmamaktadır. Ayrıca ekran değişimi yapan firmaların sunduğu hizmet kalitesi ile ilgili şirketimiz herhangi bir şekilde garanti vermemektedir. Yaptığımız tek iş ekran değişimi ile ilgili bilgi vermek, işlemin nasıl yapılması gerektiği konusunda yol göstermektir.

Samsung Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi de iPhone ekran değişimi gibi büyük bir titizlik içinde yapılmalıdır. Ekran değişimi için ilk olarak Samsung ekran değişimi ile ilgili ön talep oluşturulmalıdır. Yapılan talebin ardından gerekli incelemeleri yapan firmalar son olarak cep telefonu kullanıcısının görüşünü almakta, sonrasında ekranı değiştirmektedir. Ekranın kırılması, ekran değiştirilmesini gerektirecek bir arızadır. Ekran kırıldığında dikkat edilmesi gereken husus, dokunmatik bölümün zarar görüp görmediğidir. Bu bölümün zarar görüp görmediğini anlamak için öncelikle cep telefonunun uzman bir teknisyen tarafından incelenmesi şarttır. Gerekli incelemelerin ardından cep telefonu ile ilgili sahibine bilgi verilmesi önemlidir. Bu bilginin içeriğinde telefonun durumu ile fiyat konusu olmalıdır. Cep telefonunu amir ettirip ettirmemek kullanıcının inisiyatifindedir. Ekrandegisimi.store üzerinden Samsung ekran değişim fiyatları karşılaştırılmalıdır. Ekran değişimi yapan firmalar da hizmetlerini internet sitemiz üzerinden duyurmakta, bu sayede cep telefonu kullanıcılarının özelikle fiyat konusu ile ilgili bilgi sahibi olması sağlanmaktadır. Web sitemizde yer alan ekran değişim fiyatları standart değildir. Cep telefonunun hasarına göre fiyatların değişebildiği bilinmelidir.

Orijinal Ekran Gerekli mi?

Ekran değişiminden sonra cep telefonunun normal bir şekilde çalışması, işlemin orijinal yedek parça ile yapılıp yapılmamasına göre değişmektedir. Değişim sırasında orijinal yedek parça kullanılması, cep telefonunun sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesine imkan sağlamaktadır. Arızanın giderilmesi için kesinlikle orijinal parça kullanılmalıdır. Platformumuz üzerinden orijinal yedek parça kullanan firmalarla iletişim kurulabilmektedir. Samsung ve iPhone ekran değişim hizmetini garantili bir şekilde sunan firmalara kolay ulaşım sağlayan web sitemizde iPhone cep telefonlarının ekranlarının nasıl değiştirilmesi gerektiğine yönelik bilgilere de ulaşılabilmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

bedava chat sitesi on En Etkili 5 SEO Yöntemi
Mehmet Can on SEO nasıl yapılır?
WordPress on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?