ELECTROLUX Teknik Servis

0
1183

Dünya genelindeki ikinci en büyük beyaz eşya üreticisi olan Electrolux, İsviçre merkezli dayanıklı teknolojik ürünler geliştiren bir firmadır. Electrolux ürünleri A’dan Z’ye kaliteli ürünler olmanın yanında Türkiye’de bu ürünlerin satışı oldukça fazla sayıda gerçekleşmektedir. Electrolux ürünlerini satın alan kişiler uzun yıllar boyunca bu ürünleri sorunsuzca kullanmakta ve markanın sunduğu hizmet kalitesinden oldukça memnun olmaktadır. Zaman içerisinde kullanım sorunları sebebiyle yıpranan Electrolux ürünlerinin tamir ve bakım işlemlerini yapmak amacıyla kurulan Electrolux Servis hizmetlerimiz vasıtasıyla istediğiniz an ekiplerimize cihaz tamiri yaptırabilirsiniz.

Electrolux Teknik Servis hizmetlerimizin tüm işlem adımları firmamız tarafından özenli bir çalışma ile yapılmakta ve prosedürler çerçevesinde profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. Electrolux ürünlerinin her bir kaleminde aynı teknik donanımla hizmetlerini gerçekleştiren firmamız çalışanları en acil sorunlarınızda hızlı müdahale gerçekleştirmektedir.

Geniş bir kadroyla sunulan servis hizmetimiz, stoklarımızda bulunan yedek parçaların zenginliği sayesinde müşterilerimizi uzun zaman dilimleri boyunca bekletmeden tamir işlerimizi gerçekleştirmeyi sağlamaktadır. değişimini yaptığımız her parçaya 1 yıl boyunca garanti sunuyor, bu sayede hizmetimizi garantili hale getiriyoruz.

Electrolux servis merkezine çağrı merkezimiz veya https://www.electrolux-servis.co web adresini kullanarak ulaşabilirsiniz. Servis prosedürümüz hakkında detaylı bilgi talep edebilir, cihazınızla ilgili aklınıza takılan soruları sorabilir, tamir işleminiz için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet sunan firmamız, en hızlı şekilde cihazınıza müdahale ederek, tamiratını gerçekleştirecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz