En İyi Film İzleme Siteleri

0
11922

Film izlemek; iyi vakit geçirmek, farklı dünyalara, duygulara, hislere girmek için en iyi seçeneklerden biridir. Çeşitli oluşumlar, bu aktiviteyi en iyi şekilde verebilmek için birbiriyle yarışmaktadır. “En İyi Film İzleme Siteleri” ile film izleme keyfinizi arttıracak bir liste oluşturduk.

En iyi Film İzleme Siteleri

10. realfilmizle.com

Aksiyon dolu bir çok kaliteli fantastik filmi Real Film’de bulabilirsiniz. Oldukça kaliteli bir tasarım ve filmlere kolay erişebilirlik hizmeti veren sitede Harry Potter serisi, Yüzüklerin Efendisi serisi, Marvel serileri ve DC Comics serilerini bulabilirsiniz. Kesintisiz ve donmadan HD kalitesinde filmleri izleme şansı da bulabilirsiniz. Fantastik filmler için realfilmizle.com’u ziyaret edebilirsiniz.

5. Tivibu

Tivibu, Türk Telekoma ait bir markadır. Yeni, uzun-kısa metraj filmler yayınlanmaktadır. Tivibu ile film kiralamak mümkündür. Filmlerden daha çok kanal zengiliği ile öne çıkmaktadır.

4. Youtube

Youtube içerdiği videoların yanı sıra film arşivi de geniş bir video platformudur. Özellikle reklam politikası kullanıcılar için can sıkıcı olsa da hızlı ve tüm platformlardan rahatça ulaşılır olması oldukça avantajlıdır.

3. Puhu TV

Puhu TV, Doğuş Grubu’nun ücretsiz film-dizi izleme platformudur. Platformda reklamlar mevcuttur. Özellikle yerli Türk filmi arşivi oldukça geniştir. Özellikle Şahsiyet dizisi oldukça beğeni toplamıştır.

2. BluTV

Türk yapımı ücretli bir platform olan BluTV’ye aylık 19.90 TL’ye üyelik satın alabilirsiniz. BluTV’de yerli/yabancı çok sayıda filmi izleyebilirsiniz. BluTV ile filmleri reklamsız olarak, istenilen yerden, istenilen zamanda sunuyor. BluTV içeriklerinde sansür uygulamadığını belirtmektedir.

1. Netflix

İçerdiği zengin içerikler ile tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Netflix ilk sırada olmayı hak ediyor. Netflix platformundaki yapım sayısı ve yapımların kalitesi gittikçe artıyor. Son olarak Organize İşler Sazan Sarmalı filmini satın alarak sektörde yeni bir rekabet ortamı oluşturdu. Ayrıca bünyesinde oldukça çok sayıda Türk filmleri buluyor. Türkiye’de de ilk dizileri yapmaya başlayan Netflix’in The Protector isimli dizisinde Çağatay Ulusoy başrolde oynuyor.

Yorum Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here