enpara.com hesabı nasıl açılır?

0
1704

enpara.com bir QNB Finansbank kuruluşudur. Dijital bankacılık sistemi olan enpara.com’da EFT ve havale ücreti alınmaması, faiz oranlarının diğer bankalara göre biraz daha iyi olması; Netflix, Spotify indirimleri gibi çeşitli kampanyaların olması nedeniyle tercih sebebi olabilmektedir.

enpara.com hesabı nasıl açılır?

enpara.com bir dijital bankacılık sistemi olsa da sadece web üzerinden hesap açmak mümkün değildir.

  1. Öncelikle enpara.com üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru sırasında size sorulan soruları cevaplamanız ve bilgileri doğru girmeniz gerekmektedir.
  2. Başvuruyu yaptıktan sonra enpara.com yetkililerine randevu tarihi ve saati vermeniz gerekiyor.
  3. Saha ekibi randevu tarihinde evinize gelecektir. enpara.com yetkilileri işlemleri sadece evde gerçekleştirmektedir. enpara.com yetkililerini kendi evinizde ağırlamanız gerekmektedir. Dışarda işlemler güvenlik sebebi ile yapılmamaktadır.
  4. Formları imzaladıktan sonra internet ve mobil bankacılığı kullanmanız için size yardım edilecektir. Giriş ayarlamalarını yaptıktan kısa bir süre sonra enpara.com hesabınızı kullanabilirsiniz.

Dikkat: Özellikle Twitter’da sahte enpara.com reklamları yayınlanmaktadır. Bu reklamlara tıklayıp hesabınıza kesinlikle giriş yapmayın. Hesabınıza sadece enpara.com üzerinden veya mobil uygulama üzerinden giriş yapın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz