Esenler Bölgesi Su kaçağı Bulma Servisi

0
1714

Evinizde, işyerlerinizde, kapalı mekânlarınızda ve tüm alanlarda su kaçağı tespit işlemleri önemli ölçüde elektronik cihazlar ile tespit edilmektedir. Öncelikle su kaçağı şüphesi ile tüm tesisatınız gerekli ekipmanlar ile baştan ayağa kontrol edilerek su kaçağı olan bölge tam olarak tespit edilmektedir. Sadece su kaçağı tespiti yapılan bölge kırılarak az miktarda tadilat işlemi yapılmaktadır. Bilindiği üzere geleneksel yöntemler ile Esenler su kaçağı bulma işlemleri birçok yerin kırılması veya sökülmesi ile yapılmakta idi. Şimdilerde ise teknolojinin gelişmesi ile su kaçağı tespitinde yeni elektronik cihazların kullanılması söz konusu olmaktadır. Termal kameraların ve su kaçağı dinleme cihazlarının kullanıldığını buna ilaveten su kaçağı tespitinin hızlı bir şekilde yapıldığını görmektesiniz. Özeniş tesisat olarak teknolojik bütün ekipmanları bünyemizde tesis ederek siz müşterilerimize en güvenilir ve en hızlı hizmeti sunmaktayız. Su kaçağı yalnızca sizlerin değil aynı zamanda komşularınıza da zararına sebebiyet vermektedir. Böylece hem siz hem de komşularınız büyük zarar görebilmektedir. Bunun için öncelikle su kaçağı şüphesi ile karşılaşırsanız vakit kaybetmeden Özeniş tesisat ile irtibata geçerseniz, firmamız profesyonel ve uzman ekiplerimizi sizlere yönlendirerek birkaç saat içerisinde tüm su kaçaklarınızı tespit ederek gerekli tamiratları yapmaktadır.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar

Esenler ilçesinde Ev ve işyerlerinizde meydana gelen su kaçaklarının, boru çatlaklarının ve su sızdırmalarının tespitinde firmamızın uzman personelleri tarafından akustik dinleme cihazları kullanılmaktadır. Ayrıca bu cihaz ile su kaçağının tam yeri tespit edilmektedir. Buna ilaveten kameralı görüntüleme cihazları da uzman personellerimiz tarafından kullanılarak su sızıntısının veya su kaçağının tam yeri tespit edilmekte ve anında müdahale edilmektedir. Ancak kameralı su kaçağı tespit cihazı genellikle su gider borularındaki çatlak veya kırıkları tespit etmekte oldukça işe yaramaktadır. Tesisat borularındaki su kaçaklarının tespitinde hem kameralı hem de akustik dinleme cihazı birlikte kullanılarak daha hızlı bir şekilde su kaçağı bulma işlemi yapılmaktadır. Bunlara ilaveten Termal kamera cihazı da su kaçaklarının tespitinde kullanılmaktadır. Termal kamera ise sadece sıcak bölgeleri gösterdiği için kombi veya kalorifer tesisatlarında meydana gelen su kaçaklarını bulmada daha çok işe yaramaktadır. Özeniş tesisat olarak tüm elektronik cihazları ve bunları kullanabilen profesyonel uzman ekiplerimizi çalıştırmakta ve bütün müşterilerimize birinci kalite hizmet vermekteyiz. Olası su kaçağı şüphesi ile firmamız ile irtibat kurduğunuzda profesyonel ekip çalışanlarımız sizlere en kısa sürede ulaşarak gerekli tüm iş ve işlemleri yapıp sizlerin memnuniyetini kazanmaktadır. Son olarak birde nem ölçer cihazı bulunmaktadır buda firmamız tarafında kullanılarak ortamdaki nemi ölçerek olası su kaçaklarının tespitinde yardım ekipman olarak envanterimizde mevcuttur.

Su Kaçağı Tespiti Yapılmazsa Ne Olur?

Ev ve iş yerlerinizde su kaçağının tespitini yaptırmadığınızda sizleri daha büyük sorunlar bekliyor demektir. Öncelikle komşularınızın tahammül sınırlarını zorlayabilir aranızda husumete sebebiyet verebilirsiniz. Su kaçağının nereden geldiğini tespit ettirmezseniz bütçenize kabarık bir su faturası olarak yansır. Ayrıca evinizin veya iş yerinizin duvarlarında ıslaklıklar meydana gelerek duvar ve tavan boyalarınızın kavlamasına sebebiyet verebilir. Parkelerinizin bozulmasına seramiklerinizin deforme olmasına sebebiyet verebilir. Bütün bunların neticesinde ev veya iş yeriniz büyük zarar görebilir ve sizi daha büyük bir ekonomik zarar uğratabilir. Özeniş tesisat su kaçağı bulma konusunda uzmanlaşmış kadroları ile siz müşterilerine en kaliteli hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Yapmanız gereken tek şey Özeniş tesisat ile gerekli iletişimi sağlayarak su kaçağı sorununuza hızlı ve köklü bir çözüm getiren Esenler şubemiz profesyonel uzman ekiplerimizin sizlere en hızlı şekilde gelmelerini beklemelisiniz. Su kaçağı bulma işlemlerinde Özeniş tesisat son derece hızlı ve güvenilirdir.

Esenler şubemiz profesyonel uzman ekiplerimizin sizlere en hızlı şekilde gelmelerini beklemelisiniz. Su kaçağı bulma işlemlerinde Özeniş tesisat son derece hızlı ve güvenilirdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz