Game Türk – Oyun Forumu

2
1658

Video oyunları, artık orta yaş grubunu da kapsayarak geniş bir kitleye sahip oldu. Kitlenin artması ve alışverişin daha kolay şekilde yapılabilmesi ile büyük bir pazar haline geldi. Bununla birlikte bilgisayar ve konsol oyuncularının bir araya gelmesi için çeşitli seçenekler oluyor. Bunlardan en iyisi şüphesiz ki forum sayfaları ve bu forumlardan dikkat çekenlerden birisi de gameturk.net

Game Türk | Oyun Forumu

Game Türk adından da anlaşılabileceği gibi Türk oyuncuları başka bir ifadeyle Türk Gamer’ları buluşturan oyun forumlarından biri. Oyun forum olma amacı taşıyan Game Türk’te birçok oyunun başlığını bulmak mümkün. Fortnite, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Apex Legends, CS GO,  Dota 2 gibi oyunları oynayan Türk Gamer’lar ile tanışabilir, sohbet edebilir; oyun ile ilgili gelişmeleri, oyun haberleri takip edebilirsiniz. Oyun ile ilgili takıldığınız, merak ettiğiniz soruları konu açarak sorabilir, diğer oyunculardan cevaplar alabilirsiniz. Yeni çıkan oyunların oyun incelemeleri yazılarını ve görsel metaryallerini inceleyebilirsiniz.

Daha iyi bir oyun tecrübesi

Oynanan oyundan daha çok zevk almak için diğer oyuncular ile rekabet etme, birlikte oynama fırsatı için Game Türk gibi paylaşım platformlarında zaman geçirebilirsiniz. Bunların yanında oyun içi ticaret yapmak için de kullanabilirsiniz. Özellikle oyuncular arasında çok iyi bilinen Twitch platformunun yayıncı haberlerini takip edebilir, yeni çıkan Twitch yayıncılarını öğrenebilirsiniz. Game Türk ile daha iyi bir oyun tecrübesi için donanım ve yazılım konusunda sorunlarını çözebileceğiniz bir paylaşım ağına katılacaksınız.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz