GTA 5 Hababam Sınıfı Modu

0
2583

Oyun dünyasının baş tacı olan GTA 5 ‘in yükleme ekranına (loading screen) Hababam Sınıfı modu yapıldı. Açık dünya oyunlarının en çekici özelliklerinden birisi tamamen kullanıcının istediği yönde şekillendirilebiliyor olması. Bu şekillendirme yöntemlerinden dünyada en yaygın olarak kullanılanı ise Mod yöntemi. Mod yönteminden yararlanarak Hababam Sınıfı gibi bir efsanenin GTA 5 versiyonuna uyarlanması gerçekten çok hoş ve gülümsetici bir olay olmuş.

17 Eylül 2013’de oyun mağzalarında yerini alan GTA 5 dahil olduğu açık dünya oyunları kategorisinde birinci sıraya çıkmayı başarmıştı ve halen de popülerliğini korumaya devam ediyor. GTA 5 grafik, ses, kurgu gibi bir çok özellik bakımından yüksek kalitesiyle çoğu oyuncunun gözdesi haline gelmeyi başardı. Zaten eski serilerden de bilinir ki Grand Theft Auto ‘nun üreticisi Rockstar Games ürettiği diğer açık dünya oyunlarında da her zaman başarılı bir isim olarak listelere ismini göstermiştir. Microsoft Xbox, Sony Playstation, PC gibi oyun platformları üzerinden oynanabilir durumda olan GTA V için yaklaşık 160 TL civarı bir ücret ödeyerek oyuna sahip olabilirsiniz.

GTA V ‘in aslında her oyunsever için ilgi odağı olma sebeplerinden en önemlisi gerçekçi grafiklerinin yanında barındırdığı mod zenginliğidir. Oyuncular kendi zevklerine göre mod oluşturabiliyor ve multiplayer olarak oyunun tadını çıkarıyorlar. Hapishane Modu, Assasin’s Creed Modu, yeni grafikli araba modları gibi hayal gücünüzün sınırsız olduğu bu dünyada istediğiniz kadar kendimize yeni eğlenceler yaratabiliyorsunuz.

Oluşturulan bu modlardan da şüphesiz ki en çok gülümseteni Hababam Sınıfı Modu olmuştur. GTA V gibi dünya devi bir oyunda ülkemizin yegane değerlerinden olan Yeşilçam’ın esintilerini görmek gerçekten çok hoş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz