Instagram Sahte Mesaj Uygulaması: InstaFake

2
49516

Instagram ‘da sahte dm oluşturmaya ne dersiniz? InstaFake uygulamasını kullanarak Instagram’da DM (direct message)’den sahte konuşma yapabilirsiniz. Dünya sosyal medyasında ‘fake dm’ ve ya ‘fake message’ olarak adlandırılan bu yöntemle kendi sahte sohbetlerinizi oluşturabilirsiniz. Bu sahte konuşma uygulamasını kullanarak ‘Instagram’da sahte konuşma nasıl yapılır?’ sorununa çözüm bulmuş olacaksınız.

Son aylarda sosyal medyada gerek komik gerek aşk temalı diyalog fotoğrafları oldukça popüler paylaşım türleri arasına girmiş bulunmakta. Bu tür konuşmaların gerçekleri de var fakat sahtelerinin de hazırlanması artık mümkün! Sahte mesajlar oluşturabileceğiniz bir uygulama olan InstaFake ile Instagram DM bölümünden kendinize istediğiniz kişi adına mesaj gönderebilir ve daha bir çok yeri değiştirebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak caps, ve sıklıkla da arkadaşlarınıza şaka yapabilirsiniz. Uygulama şakanın dışında bazen çok önemli durumlarda bile sizin yardımınıza koşabilir. Örnek verecek olursak bazı kişiler kıskançlık krizlerinde sevgililerini yatıştırmak için sahte konuşmalar düzenleyebiliyor 🙂

InstaFake kullanarak oluşturduğumuz sahte bir Instagram DM konuşması.

Instagram ‘da nasıl sahte dm mesajı oluşturacağınızı anlatmadan önce uygulamanın genel durumundan bahsetmek istiyorum. InstaFake uygulaması hem Android hem de iOS işletim sistemleri için genel uygulama mağazalarında indirilebiliyor. Uygulamada sahte bir diyalog düzenlemeniz için Instagram ‘a giriş yapmanız gerekmiyor. InstaFake uygulaması Instagram ‘dan bağımsız çalışan bir uygulama bu yüzden güvenlik konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. Ayrıca uygulama Türkçe dil desteğine sahip olduğu için kullanım sırasında kesinlikle sıkıntı çekmeden kolaylıkla istediğiniz sahte mesajları atabilirsiniz.

InstaFake ile Instagram Sahte DM Konuşması Nasıl Yapılır?

  1. InstaFake uygulaması açılınca gelen menüden en alttaki Yeni Mesaj butonuna basın.
  2. Sahte DM oluşturacağımız kişinin profil bilgilerini (kullanıcı adı, profil resmi) ayarlayın.
  3. Kaydet butonuna basın.
  4. Konuşmaya girin ve Instagram DM mesaj yazma kutusundan mesajınızı yazın mesaj gönderen tarafın siz olmasını istiyorsanız Gönder butonunun yanında bulunan okun yeşil olması gerekli eğer değiştirmek isterseniz o oka basın ok beyaz olduysa yazdığınız mesajı karşı taraf gönderiyor demektir.

InstaFake Uygulamasının Özellikleri:

  • Sahte DM sohbet diyaloğu düzenleyebilirsiniz.
  • İstediğiniz mesajı kısıtlama olmadan yazabilirsiniz ve fotoğraflı mesaj da gönderebilirsiniz.
  • Kişinin profil resmini belirleyebilirsiniz.
  • Gönderilen mesajı Görüldü/Görülmedi olarak işaretleyebilirsiniz.
  • Mesajın gönderildiği tarihi ve saati dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
  • Oluşturduğunuz sahte mesajları daha sonra değiştirebilirsiniz.

Uygulamayı Google Play Store ‘dan ve ya App Store ‘dan InstaFake ifadesiyle aratarak indirebilirsiniz. İyi şakalar !

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz