İnternetsiz WhatsApp’a Girme Ayarları

1
3569

Müjde! Artık telefonunuzda en sık kullandığınız mesajlaşma uygulaması WhatsApp ‘ı internet olamadan kullanabileceksiniz. İnternetsiz WhatsApp Nasıl Kullanılır? diyorsanız eğer size verdiğimiz ayarları telefonunuza girerek bedava WhatsApp ‘a girebilirsiniz. İnternetiniz gitmeden doya doya mesajlaşmak için yazının devamını okuyun 🙂

2009 yılındaki “bedava internet” furyasının yeni versiyonu 2017 ‘de tekrar küllerinden doğuyor. Bildiğiniz üzere akıllı telefonunuzun gelişmiş internet ayarlarını değiştirerek operatörünüzü internet ücretlendirmesi konusunda kandırmanız mümkün. Bu sefer bazı internet ayarlarıyla WhatsApp uygulamasını bedava kullanabileceksiniz. Karşımıza çıkmışken tekrar hatırlatalım ki “Android > iOS” ifadesinden de anlayabileceğiniz üzere bu işlemi maalesef ki iPhone (iOS) cihazlarınızda yapmanız mümkün değil. Sadece Android cihazınızın internet ayarlarını değiştirerek bedava WhatsApp kullanabiliyorsunuz.

İnternetsiz WhatsApp Nasıl Kullanılır?

Not: Gösterdiğimiz ayarlar tüm operatörler için geçerlidir.

İnternetsiz WhatsApp Nasıl Kullanılır? Adım Adım Anlatım

Evet tüm işlemler bu kadar. Artık WhatsApp kullandığınız zaman telefonunuz mobil veriden hiç harcamayacak. Yani bedava WhatsApp kullanmış olacaksınız. Artık kafanız da “nasıl?” sorusu kalmadığına göre uygulamaya geçebilirsiniz. Bu WhatsApp internet ayarları her zaman geçerlidir.

1 Yorum

  1. Paylaşım için teşekkürler. Şuan deniyorum umarım çalışır. 185 kb internet kullandım şuan ve şimdilik herhangi bir ücretlendirme olmadı. Her türlü olasılığa karşı aşağıdaki önlemleri aldım.
    1. Standart ayarlarla birlikte gelen veri kullanımını sınırla özelliğini aktif hale getirip 2 mb ile sınırlandırdım.
    – Eğer 2 mb sonrasında herhangi bir ücretlendirme olmazsa 2 mb kullanım sınırını kaldıracağım. Aksi takdirde mobil ağ otomatik olarak kapanıyor.
    2. AFWall+ (güvenlik duvarı) yazılımı ile yalnızca Whatsapp’ın internete erişmesine izin verdim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz