iPhone 7 İçin En İyi 4 Ekran Koruyucu

0
6505

Isırılmış elma yani Apple iPhone 7 ‘ye uygun en iyi 6 ekran koruyucuyu sizler için sıraladık. Bu kırılmaz camlardan kullanırsanız diğer kalitesizlere oranla çok daha iyi koruma sağlayacağınızın kesin olduğunu söyleyebiliriz.

Bildiğiniz üzere 2015 yılında yavaş yavaş piyasada etkinlik göstermeye başlayan bu ürünler zamanla her yere yayıldı. Oldukça ucuz ve etkili bir ekran koruma yöntemi olan kırılmaz camlar yeri gelince hayat kurtarır düzeyde. Biz de sizler için iPhone 7 ‘ye uygun en sağlam, en kaliteli, en etkili kırılmaz camları listeledik.

Listemize başlayalım!

1Maxboost Kırılmaz Cam

Bu ekran koruyucunun en dikkat çeken özelliği 0.02 mm ‘lik inanılmaz bir inceliğe sahip
olmalı. Neredeyse yok gibi fakat iPhone 7 ‘nizin ekranını her türlü kırılma ve çizilmeye karşı koruyacak düzeyde. Ayrıca buna ek olarak fiziksel darbelere karşı da oldukça dayanıklı. Çift katmanı sayesinde her türlü düşürme, ezilme, baskıya maruz kalma durumlarında telefonunuzu mümkün olduğu kadar iyi derecede koruyabilir.

2InvisibileShield Sapphire Kırılmaz Cam

InvisibileShield marka ekran koruyucu iPhone ‘unuzun ekranını korumak için tercih edilebilir bir seçenek. Bu kırılmaz camın iPhone 7 için en iyi kırılmaz camlar listemize girme sebebi oldukça güvenilir ve itibarlı bir markaya ait olmasıdır.

BodyGuardz Premium Kırılmaz Cam

Kalitesi isminden belli olan bir kırılmaz cam! Bu kırılmaz cam iPhone telefonunuzun ekranını daha çok fiziksel darbeleri korumaya yönelik üretilmiş. Yapılan bazı araştırmalara göre diğer ekran koruyuculardan %25 daha dayanıklı, koruyucu olduğu söyleniyor. Sunduğu iddalar gibi kendisine güveni de sağlam olan BodyGuardz kullanıcılarına 30 günlük para iade garantisi veriyor.

3Luvvitt Kırılmaz Cam

iPhone telefonunuzun ekranına yakışacak bir diğer öneri. Luvitt temperli cam teknolojisinin en son ulaştığı göstermek için kullanılabilecek bir örnek niteliğinde. Kırılmaz camının yapısında bulundurduğu şok emici tabaka üstün bir koruma sağlıyor ayrıca telefon ekranınızın hassasiyetini de halen muhafaza etmeye devam edebiliyor. Home tuşu, parmak izi okuma gibi fonksiyonlar hiçbir şekilde eski kullanılabilirliğini kaybetmiyor.

4Rhinoshield Kırılmaz Cam

iPhone koruması için en güvenilir isimlerden birisi olan Rhinoshield diğer kırılmaz camlardan farklı olarak suya dayanıklıdır. Ayrıca bu efsanevi kırılmaz camı kullandığınız iPhone 7 ‘nin rengine bağlı olarak siyah ve ya beyaz olacak şekilde satın alabiliyorsunuz ve kesinlikle ekranın görüntü kalitesinde bir düşüş yaşanmıyor. Bundan emin olabilirsiniz.

Bu yazıya benzer ve ekranınızı korumaya yönelik olan Telefon Ekranının Kırılmaması İçin 6 Öneri yazımızı da okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz