iPhone ‘un 3 Yeni Modeli Çıkıyor

0
1884

Akıllı telefon aleminin kral koltuğundaki marka Apple Inc. şirketin 10. yılına özel olarak yeni telefon modellerini tanıtacak. İnternette kullanıcılar tarafından Apple’ın yeni tanıtacağı bu telefonun ismi hakkında bir çok rivayet ortaya atılmıştı buna da netlik getireceğiz.

12 Eylül Saat 20.00’de “Apple Özel Etkinliği” adı verilen sunum Apple ‘ın web sitesi üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Ayrıca bu onuncu yıl kutlamasıyla birlikte çok ses getirecek bir telefon lansmanı da olacak. Çünkü Apple 3 yeni telefonunu tanıtıyor. Pek sık görmeye alışkın olmadığımız bir durum bu: bir şirketin aynı anda 3 yeni telefon piyasa sürüyor olması. Tabi burada Apple ‘ın ne kadar büyük bir şirket olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekli. Apple sürekli gelişen yüksek teknoloji telefonlar üretiyor ve üzerine koyarak devam etmeye çalışıyor. Müşterilerinin memnuniyetini ve güvenliğini de her zaman birinci sırada tutan Apple bu konu sebebiyle sıkı bir kemik müşteri kitlesine sahip. Siri teknolojisiyle yeni bir devir açan Apple bakalım teknoloji dünyasına bu yeni telefonlarıyla neler getirecek.

Apple iPhone’un Yeni Modelinin Adı Değişti!

iPhone 5-6-7 ve s modelleri olarak sıkça telefon piyasasını meşgul eden bu telefonlara Apple bir yenisini getiriyor. Tabi tanıtımın henüz belli olmadığı zamanlarda bir çok isim tahmini ortaya atılmıştı iPhone Pro, iPhone One gibi isimler belirsiz kişiler tarafından söylendi ve bir bilgi karmaşası oluştu. Tabi herkes Yeni iPhone’un Adı Ne? diye soruyor. Siz de sormadan bilgilerin netleşmesiyle birlikte biz cevaplayalım yeni iPhone modelinin adı iPhone X olarak belirlendi. Bu seri telefonun özellikleri hakkındaki tüm teknik ve detay bilgiler 12 Eylül tarihinde açıklığa kavuşacak. Diğer iki telefon ise tahmin edebileceğiniz üzere iPhone 8 ve iPhone 8 Plus oluyor. Yeni görünümü oldukça şık bir şekilde tasarlanmış olan iPhone X ‘in Türkiye fiyatı hakkında biraz konuşmak gerekirse -tabi ki bazı verilere dayanarak- fiyatın 5.000 Türk Lirasından düşük olmayacağı tahmin ediliyor. Veriglerin bu denli fazla türde ve yüksek fiyatta olması ayrıca yurt dışından ürün getirmek için ödenen gümrük vergisi fiyatı bu denli uçuruyor. Buna bir son verilmesi gerekli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz