İstanbul Arçelik Servisleri

0
1151

İstanbul Arçelik Servisleri Nerelere Hizmet Veriyor?

İstanbul’da yaklaşık 20 yıldır Arçelik beyaz eşya tamir ve bakım servisi hizmetleri veren firmamız, sağladığı ayrıcalıklar ve hizmet kalitesiyle sektörün öncü firmalarından biri olmuştur. Beyaz eşya üreticileri, sürekli olarak yeni ürünler geliştirmekte ve sizlerin kullanımına sunmaktadır. Firmamız, gerçekleştirdiği çalışmaları ile beyaz eşyalarınızı çok daha uzun süreler kullanmanızda sizlere destek olmaktadır.

Sancaktepe Arçelik servisi olarak firmamız, beyaz eşyalarınızla ilgili yaşadığınız her türlü sorunu doğru bir şekilde çözmek için, en yeni ürünleri ve teknolojileri takip etmekte, teknik kadromuza yönelik eğitimleri sürekli olarak güncellemekteyiz. Arıza tespit çalışmalarımızı en son teknoloji alet ve araçlarla yapıyor, arızaları en doğru ve sağlıklı şekilde çözüyoruz. Servis taleplerinizde bizi aradığınızda, sorun ile ilgili bilgileri sizden almakta, onarım için geldiğimizde, her türlü olasılığa hazır olarak çalışmalarımıza başlamaktayız. Verilen servis randevumuza belirlenen gün ve saatte ulaşmakta, bu sayede, beklemekten dolayı yaşayabileceğiniz zaman kayıplarını da engellemekteyiz. Onarım sırasında eğer bir parça değişimi söz konusuysa, kullandığımız yedek parçaların orijinal yedek parçalar olduğundan emin olabilirsiniz. Bugüne kadar ki çalışmalarımızda garantisiz ve orijinal olmayan yedek parçaları hiçbir zaman kullanmamaktayız. Buna bağlı olarak, onarım çalışmalarımız için 1 yıl süreli firma servis garantisini de sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız. Pendik Arçelik servisi olarak 7 gün 24 saat süreyle hizmet vermekte, olası acil servis ihtiyaçlarınızda gezici servis uygulamamız ile hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz.

Acıbadem Arçelik Servisi olarak sunduğumuz avantajdan yararlanabilmek için bir telefon etmeniz yeterli. Tüm personelimizle birlikte servis taleplerinize cevap vermekte, her çeşit beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımlarını en doğru şekilde yerine getirmekteyiz. Siz de beyaz eşyalarınızla ilgili arızalarınızda firmamızı tercih edin, sunduğumuz kaliteli servis hizmetlerimizden faydalanın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz