İzmir Bosch Beyaz Eşya Servis – 444 78 56

0
1422

Bosch marka beyaz eşyalar yıllardır evimizde kullandığımız ve hiç de yabancısı olmadığımız eşyalar. Alışkanlıklarından kolay vazgeçemeyen bir toplum olduğumuz düşünülürse, uzun yıllardır da kullanmaya devam edeceğiz. Her ne kadar yeni ürünler almaya meyilli olsak da, iş beyaz eşyaya geldiğinde aldığımız cihazları hayatımızın sonuna kadar kullanmayı isteriz. Bu nedenle bozulmasın, bozulsa da kolay bir şekilde tamir olsun isteriz. Bosch ürünlerinin en iyi özelliklerinden biri kolay tamir olmasıdır. Fakat bu kolay tamir işi uzmanlar tarafından yapılırsa mümkün olur. Bu nedenle beyaz eşyalarınız bozulduğunda bunu siz de sadece teknik servis tamir edebilir. Peki, beyaz eşya tamiri için güvenilir bir servis nasıl bulunur?
Servis seçerken birçok kriteri göz önünde bulundurmak gerekir. Fakat bunlardan en önemlisi uzun yıllardır hizmet veren ve yapmış olduğu işlerde garanti veren bir servisi tercih etmektir. Eğer İzmir’de iseniz bu sizin için çok daha kolay. Çünkü 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak bu servise ulaşabilirsiniz.

Bu özel Bosch Servis İzmir ‘in hemen her yerine hizmet veren ve yıllardır müşterilerini memnun etmeyi başaran nadir servislerden biridir. Üstelik yapmış olduğu tüm onarım işlerinde 1 yıllık garanti verir. Bu garanti hem işçiliği, hem de varsa değişen parçaları kapsar. Eğer siz de İzmir’de oturuyorsanız ve Bosch marka bir beyaz eşya kullanıyorsanız, arızalar için aramanız gereken telefon numarası 444 78 56’dır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz