Kaşık Büyüsü Nedir?

0
3319

Kaşık büyüsü konusunda, oldukça yanlış bilgiler görmekteyim. Medyum Aslan Hoca olarak yanlış bilgileri düzeltmek ve bu yazımda size kaşık büyüsü konusunu açıklamak istiyorum. Kaşık büyüsü Belli bir dine mensup kişilerle başlayan veya devam eden bir büyü değildir. Bu büyü tek dinden veya tek mezhepten kişilerin yaptığı bir büyü değildir ya da dini kişilerin yapması gereken bir büyü de değildir. Kaşık büyüsü ile ilgili böyle bazı yanlış bilgiler vardır. Medyum Aslan Hoca danışmanlık konusunda verdiği bilgilere güvenebilirsiniz. Medyumlar, büyülerin yapılmasıyla ilgili olarak, bilgi vermek ve açıklama yapmaktan kaçınırlar. Herkesin kendi başına yapabileceği bir durum olsa medyumluk mesleği olmazdı. İlgili konu hakkında bir şey bilmeden kendi kendilerine büyü yapmak veya büyü bozmakla uğraşanlar, büyünün yanlış etki göstermesini, farklı sonuçlar doğurmasına sebep olur. Bilip bilmeden bu tür işlere kalkışılmaması için, size fazla ayrıntıya girmeden kaşık büyüsü ile ilgili ufak bilgiler vereceğim.

Öncelikle bu büyüyü yapabilmek için, işini iyi yapan medyumlara danışılarak, durumunuza uygunsa bu büyüyü seçmelisiniz. Büyüyü herkes yapamayacağı için, sorup soruşturarak bulduğunuz medyuma içinde bulunduğunuz durumu, sıkıntınızı ayrıntılarıyla anlatarak iyi bilgi vermeniz gerekmektedir. Medyumun sözlerini dikkatlice dinleyerek dediklerini harfi harfine yerine getirmeniz gerekmektedir. Özellikle uzmanlık alanı bu büyüler olan medyumları bulmaya özen göstermeniz sizin için iyi olacaktır.

Kaşık büyüsü nedir sorusunu anlattıktan sonra şimdi de kaşık büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap verelim. Bu büyü türünde iki tane tahta kaşık kullanılarak yapılır. Kaşık büyüsü tahta kaşıklara Türkçe veya Arapça farklı sözler ve dualar yazılarak yapılan bir büyüdür. Yazılan yazılar tahta kaşığın iç yüzeyine, sapına veya dış kısmına yazılarak uygulanır. Kaşıkların üzerine büyünün amacına bağlı olarak birleştirmek ya da ayırmak istenilen kişi veya kişilerin isimleri de yazılır. Büyünün amacına göre kaşıkların bağlanış şekli vardır. Kaşıklar barıştırmak, birleştirmek isteniliyorsa birbirine bakacak şekilde; eğer ayırmak isteniliyorsa kaşıklar sırt sırta gelecek şekilde bağlanır. Kaşıkların birbirine bağlanması, iki kişinin birbirine bağlanmasını sembolize eder. Kaşıklar birbirine ip yerine temiz bir bez parçasıyla bağlanır. Büyünün yapılışı her medyumun yöntemine göre farklılık gösterir. Bu nedenle; bazı büyülerde de hazırlanan kaşıklar toprağa veya mezarlığa gömülür.

Çoğu kişi medyumlara büyünün etkisinin çabuk görülüp görülmediğini merak edip sorarlar. Kaşık büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra etkisini gösterir. Büyünün yapılan amaca göre; kişilerin birbirine aşkla, sevgiyle bağlanmasını veya birbirinden soğuyarak ayrılmalarını sağlar. Yapılan büyüden verim alamazsanız farklı medyumlara başvurmanızda fayda vardır, sevgilerimle esen kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz