Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaTanıtımKibarlı orijinal mi?

Kibarlı orijinal mi?

Kibarlı Orijinal Mi?

Kibarlı ürünleri, doğal bitki özlerinden Dr. Hakan Özkul ve Kibarlı uzman ekiplerinin uzun süren çalışmaları ile üretilmiş gıda takviyeleridir. Kibarlı ürünleri tamamen bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Yüksek enerji veren kapsüllerden meydana gelen ürünlerin içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmaz. Bakanlık onaylı ve Türk Gıda Kodeksi’nin belirlemiş olduğu üretim kurallarına uygun olarak büyük bir titizlikle üretilmektedir. Kibarlı ürünleri patentli özellikte olup orijinaldir

Kibarlı Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir

Dr. Hakan Özkul tıp öğreniminin ardından bitkisel ilaçlara yönelik uzun yıllar süren çalışmalar yapmış ve Kibarlı markası özelinde sağlıklı besin gıdaları üretmeye başlamıştır. Tüm dünyada hastalıkların tedavisinde kullanılan en eski bitkilerin temel yapı taşları baz alınarak üretilmektedir. Kibarlı ürünleri içerisinde; 150 mg Panax ginseng ekstresi, 200 mg yeşil yulaf ekstresi, 400 mg çoban çökerten bitki özleri bulunmaktadır. Kibarlı markası 2004 yılından itibaren kullanıcılarına sağlıklı besin gıdaları üretmekte, Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırmaktadır.

Kibarlı Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Dr. Hakan Özkul başta olmak üzeri Kibarlı firması Kibarlı ürünleri kullanımı konusunda kullanıcılarına her zaman destek vermektedir. Dr. Hakan Özkul Kibarlı ürün kullanımını sabah ve akşam birer defa olmak üzere günde iki kez olarak önermektedir. Yetişkin düzeydeki herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği Kibarlı ürünleri doğal ve bitkisel içeriği sayesinde vücuda alındığı ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Kibarlı firması tüm ürünleri Türkiye fabrikasında üretilmekte ve müşterilere gönderilmektedir. Kibarlı ürünleri kapıda ödeme, EFT veya havale, kredi kartı gibi pek çok yöntem ile satın alınabilmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

bedava chat sitesi on En Etkili 5 SEO Yöntemi
Mehmet Can on SEO nasıl yapılır?
WordPress on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?