Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaTanıtımKibarlı Ürünleri

Kibarlı Ürünleri

Kibarlı Ürünleri

Kibarlı ürünleri, Dr. Hakan Özkul öncülüğünde ve Kibarlı uzman ekiplerinin çalışmalarıyla üretilen gıda takviyeleridir. Kibarlı ürünleri geçmişten günümüze kadar hastalıkların tedavisinde kullanılan en eski bitkilerin özleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Kibarlı ürünleri tamamen doğal ve bitkisel özellikte olup içerisinde tütün maddesi, alkol bileşenleri, uyuşturucu madde gibi zararlı kimyasallar barındırmaz.

Kibarlı Ürünleri Orijinal Mi?

Kibarlı tarafından Dr. Hakan Özkul ve ekibinin titiz çalışması üretilen Kibarlı ürünleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Üretimin tüm aşaması Türk Gıda Kodeksi üretim koşulları göz önünde bulundurularak yürütülmektedir. Kibarlı ürünlerinin orijinal olup olmadığını anlamak için; ürün kapağının üst kısmında güvenlik bandı bulunup bulunmadığı, kapağın alt kısmında beyaz koruyucu şerit olup olmadığı, hologram gözükmesi, ürün kutusunun altında PHYTOPHARMA ve TEM-FARMA yazılarının kabartmalı şekilde bulunup bulunmadığı, ürünlerde barkod ve seri numarası kontrolü, ürün paketinde Kibarlı marka simgesi gibi birçok kontrol unsurunun göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Kibarlı Ürünleri Garantili Midir?

Kibarlı ürünleri, Türkiye fabrikasından doğrudan temin edilmekte ve kargolanmaktadır. 2004 yılından beri müşteri memnuniyetini ana felsefesi kabul eden Kibarlı, sattığı her ürünle ilgili talep, yorum ve şikayetleri titizlikle takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Dr. Hakan Özkul ürettiği her ürünün içeriği ve vücuda etkileri konusunda sürekli olarak müşterilerini bilgilendirmekte sorularını yanıtlamaktadır. Kibarlı ürünlerini iade veya değişim yapmak istediğinizde, alınan ürünü kullanmamış, ambalajı açılmamış ve zarar görmemiş şekilde satın aldıktan 15 gün içerisinde geri göndermeniz mümkündür. Kibarlı ürünleri iade işlemlerinde firmamızı telefonla arayıp talep oluşturmak yeterlidir. Ürün bedeli gerekli kontrollerin ardından bir hafta içerisinde kişilerin banka hesaplarına yatırılmaktadır.

Kibarlı Ürünleri Nasıl Kullanılır ve Saklanır?

Dr. Hakan Özkul sürekli olarak televizyon yayınları ve resmi siteler aracılığı ile müşterilerin ürünleri nasıl kullanmaları gerektiği hakkında gerekli bilgiler vermektedir. Dr. Hakan Özkul Kibarlı ürünlerini 12 yaşından itibaren herkesin güvenle kullanabileceğini belirtmektedir. Kibarlı ürünleri tamamen bitkisel ve doğal özellikte olduğu için özellikle kalp ve damar hastaları, kolesterol ve yüksek tansiyon hastaları, aşırı kilolu insanlar, cinsel sağlık problemi yaşayanlar, şeker hastaları gibi pek çok kesim tarafından güvenle kullanılabilmektedir. Kibarlı firmasının ürettiği ürünleri günde iki defa olmak üzere düzenli olarak kullanmak kısa süre içerisinde etkili sonuç almanızı sağlayacaktır.

Önceki İçerikPanax nedir?
Sonraki İçerikKibarlı orijinal mi?
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

bedava chat sitesi on En Etkili 5 SEO Yöntemi
Mehmet Can on SEO nasıl yapılır?
WordPress on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?