Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaGenelKocaya Güzel Aşk Sözleri

Kocaya Güzel Aşk Sözleri

Kocama Güzel Sözler

Kocanız sizlerin bu hayattaki en yakın arkadaşları, sırdaşları ve yoldaşlarıdır. Her eş birbirlerine güzel söz söylemek, birbirlerine iltifat etmek istemiştir. Karşınızdaki kişi sizin eşiniz, hayatınızı paylaştığınız kişi, kocanız. Kocaya güzel sözler söylemek isteyen hanımlarımız için güzel sözlerden derleme yaptık. İçlerinde İslam aleminden, dünyanın birçok yerinden ve birçok şair, düşünür ve yazarlardan sözler vardır.

Siz de kocama güzel sözler söylemek istiyorum’ diyorsanız yazımıza bir göz atın. İçinde hayat eşinize söyleyeceğiniz birbirinden güzel aşk sözleri barındıran listemiz aşağıda.

Kocaya Güzel Anonim Sözler

-Hatalı olduğumda beni sev. Korktuğumda beni sar. Ve gittiğimde beni tut. Çünkü, ihtiyacım olan her şey sensin kocacığım.

-Kocacığım, seni o kadar çok seviyorum ki, sen hayatımın anlamı ve yaşamamın sebebisin. Sensiz hayat boş ve anlamsız kalır. İyi ki varsın.

-Allah seni kalbimden eksik etmesin

-Ey yüreğime en çok yakışanım. Ahiretimin meyvesi yârim. Dua dua dökülesim var yüreğine.

-Sevenin sevdiğine verdiği en büyük değerdir dua. Her gün dua ediyorum iyi ki benimlesin diye. Seni çok seviyorum kocacığım.

-Benim en güvenli limanım senin yanın, en huzurlu en mutlu yerim senin yanın. Benim canımdan çok sevdiğim kocacığım.

-Aşk da sen, meşk de sen, hasret de sen, ben de sen. Biz birbirimize hayat olduk. Senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım.

-Eğer sevmek bir renk olsaydı sen benim gökkuşağım olurdun canım eşim.

Kocaya Söylenecek Ünlü Sözleri

-Evvelim sen oldun, ahirim sensin. Neşet Ertaş

-Sen benim bugünüme şükür, yarınıma dua edişim. Azla yetinişim, çoğa göz dikmeyişimsin… Ve kapanmayan avuç içimsin. Hz. Mevlana

-Sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor. Özdemir Asaf

Eğer sizler de kocaya güzel sözler söylemek istiyorsanız ve kocaya aşk sözleri yazmak istiyorsanız onu mutlu etmek istiyorsanız gireceğiniz site www.asksozleri.net sitesi olmalıdır.Umarız sitemizden kocalarınıza en güzel sözleri alır ve onları mutlu edersiniz.Arası bozulan eşler için de birbirinden güzel kocaya güzel sözler bulunmaktadır.Kocama güzel sözler konumuzun da sonuna geldik.Umarız bu konumuzu beğenmişsinizdir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

bedava chat sitesi on En Etkili 5 SEO Yöntemi
Mehmet Can on SEO nasıl yapılır?
WordPress on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?