LG Marka Tüm Ürünleriniz İçin Kartal’da Sizinleyiz

0
1079

LG Electronics, 1958 de Seul merkezli Güney Kore de kurulmuştur. Dünya çapında 100 den fazla ülkede var olan büyük bir firmadır. 82.000 çalışanı bulunan kalabalık bir ailedir. Tarih de bilinen radyolar ve televizyonlar gibi birçok ev aletlerini üreterek elde ettiği gelişmiş teknolojiyle insanların hayatında yeni bir çağ yaratmıştır. LG firmasının üretim alanı tüketici elektroniği, mobil cihaz, beyaz eşya ve araç komponentleridir. Bu ürünlerimizin 2013 yılında dünya çapında büyük bir satışa ulaşmıştır. LG firmaları dünyanın en iyi ve en büyük televizyon üreticilerinin başında gelmektedir. LG Servis sizlerin her daim yanında olması ile tercih sebebidir.

LG Servis Kartal firması olarak değerli müşterilerimize verimli bir hizmet sunmak için güler yüzlü ekibimizle hizmetinizdeyiz. LG servis ekibimiz iş ahlakını ön planda tutarak, sizlere güvenilir hizmet vermekteyiz. Evinizde veya işyerinizde herhangi bir Lg ürünün muhtemel arıza durumunda bizlere servis talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede ürün arızalarınızı gidermek için iş tecrübesi yüksek, güler yüzlü ve prensipli ekibimizle sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla evlerinize ve iş yerlerinize profesyonel servis ekibimizle ziyaret edip hayatınızı kolaylaştırmaya çalışmaktayız. LG Servis Kartal firması olarak İstanbul Kartal ve çevresinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Aynı zamanda servis ekibi olarak zamanı gelen LG ürünlerinizin rutin bakımlarını geciktirmemenizi tavsiye ederiz. Ürünlerinizi daha uzun ömürlü kullanmanız için servisimize bakım talebinde bulunabilirsiniz. Arıza, bakım ve onarım taleplerinize ne hızlı şekilde dönüş yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İstek ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here