LG Servis İzmir – 444 78 56

0
1625

Buzdolabı ve televizyon bakım onarımında uzmanlaşmış eğitimli ve sertifikalı teknik ekibiyle Lg Servisimiz İzmir’de faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı iş prensibini yılların vermiş olduğu tecrübe ve teknik bilgisiyle harmanlayan firmamızın amacı siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir hizmet deneyimi yaşatmaktır. Televizyonların arıza yapmasına sebep olabilen bir çok etken olabilir ama kullanıcı hataları başı çekmektedir. Lg televizyonu için arıza talebinde bulunan müşterilerimizde sıkça rastlanan sorunlardan bazılarının çözümü için;
– Lütfen televizyonunuzun fişinin takılı olduğundan emin olun.
– Güç kablosu giriş ve çıkışlarını kontrol edin.
– Uydu alıcı kullanıyorsanız uydu sisteminin fişinin takılı olduğundan ve alıcı kartının düzgün yerleştirildiğinden, uydu ve televizyon arasındaki tüm bağlantıların sağlam olduğundan emin olun.
– Bir süre televizyonunuzu fişten çekin ve biraz bekledikten sonra tekrar çalıştırmayı deneyin.

Bunları denemenize rağmen televizyonunuz çalışmıyorsa 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, müşteri temsilcimizle görüşerek servis talebinde bulunabilirsiniz.
Firmamız güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla her geçen gün arttırdığı araç sayısı ve teknik personeliyle sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
LG Servis İzmir’in her noktasında verdiği servisler için vizyonu ve kendine olan inancı gereği bir yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti güvenilir bir teknik servis olmak amacıyla çıktığımız bu yolda, artan müşteri referanslarımız sayesinde her geçen gün büyümekteyiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz