LG V30 Sızdırıldı

0
2360

LG ‘nin yeni ürettiği telefon V30 hakkında çok önemli tasarım,donanım ve fiyat bilgileri internete sızdırıldı. Çok önem ihtiva eden detaylar piyasada dolaşıyor.

LG ‘nin kamera konusunda kendini aşmış telefonları olan V serilerinde V10 ve V20 modelleri büyük ilgi çekmeyi başarmıştı. Yanı sıra bu yıl gelirlerinde de yüksek oranda artış kazanan LG V30 modelini üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. Fakat teknoloji dünyasında yaptığı sızıntılarla tanınan Evan Blass ‘ın kurbanı bu sefer LG V30 oldu.

LG ‘nin yeni amiral gemisi V30 ‘un tasarımı sızdırıldı!

Söylentilere bakılırsa LG mobil tasarımda yeni yollar arıyor diyebiliriz. Çift dokunmatik ekrana sahip olacağı varsayılan telefonda ikinci ekran kızak yöntemiyle kaldırılarak açılabilecek ve bir nevi Android üst menü göreviyle bizlere çeşitli bilgiler sunacak. Sızdırılan raporlar doğrultusunda yapılan değerlendirmelere göre V30 oldukça ilginç ve zamanının ötesinde bir telefon olabilir.

Yurt dışı fiyatı 700 dolar!

En önemli özelliklerinden biri olan ve yüksek ihtimalle telefonun bulunduracağı bir özellik olan kablosuz şarj teknolojisine sahip olan cihaz bunun yanında tasarımında cam bir arka kapak kullanacak. Güney Kore için belirlenen fiyatı 700$ olan telefonun satışı LG ‘nin para kasasına nasıl bir etki yapacak satış değerlerinden sonra zamanla göreceğiz.

Telefonla ilgili söylentilerden birisi de doğal olarak teknik özellikleri fakat söylentiler arasında en net olmayan bilgiler ise bunlardan oluşuyor. Bizim edindiğimiz bilgilere göre V30 modelinde LG 6GB RAM ve Snapdragon 835 işlemci kullanacak. Ekranında ise 5.7 inç boyutlarında Quad HD OLED bir ekranla karşımıza çıkacağı düşünülüyor.

Belirtmeliyiz ki bütün bu bilgiler tamamen sızıntıdır ve doğruluğu hakkında LG bir açıklama yapana dek kimsenin bir bilgisi yoktur. Telefon hakkında detaylı bilgiler LG tarafından resmi olarak Berlin IFA 2017 etkinliğinde verilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz