Lifeproof Kılıf Nasıl Temizlenir?

0
1689

Akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu yüzden akıllı telefonlarımıza önem veriyoruz ancak temizliğine ne kadar önem verdiğimiz belli. Lifeproof kılıf kullanan arkadaşlarımız için kılıf temizliğini nasıl yapacakları konusunda sizlere biraz bilgi aktarmak istedim.

Küçük lekeleri bir bezle silin. Günlük kullanım sırasında, durumunuz her zaman kir veya toz biriktirdiğinde derinlemesine temizlik yapmak istemeyeceksiniz. Bu durumlarda yumuşak bir bez kullanın. Bezi ılık suyla nemlendirin ve daha sonra yüzeydeki kalıntıları silmek için kullanın.

Kirli suyu durulayın. Kasayı, sabun, klorla muamele edilmiş havuz suyu veya deniz suyu da dahil olmak üzere tatlı olmayan suya maruz bıraktıktan hemen sonra kasayı bir musluğa iade edin. Kasanın tamamını durulamak için soğuk ya da ılık su kullanın, böylece temiz olmayan su onu aşındırmaz. Bu şekilde durulamak, sabunla temizlemek için zamanınız olmadığında yapabilirsiniz.

Sabun ile yıkayın. İlk olarak, tüm bağlantı noktalarının kapalı olduğundan emin olun. Yumuşak bir bulaşık deterjanı uygulayın ve ılık su altında bir lavaboda durulayın. Durulama yapılmayan daha derin lekeler gördüğünüzde veya en az bir su sızdırmazlık testi yapmanız gerektiğinde her üç ayda bir bu derinlemesine temizlik yapın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz