Malta Dil Okulu

0
1283

Son Yılların En İyi Malta Dil Okulları

Son yıllarda Avrupa’da dil eğitimi için Malta en sık seçilen ülkelerden birisi oluyor. Tarihi bir ada ülkesi olan Malta, turistik imkanları ve hareketli yaşamı ile özellikle gençleri cezbediyor. Ülkede yer alan Malta dil okulları sağladıkları imkanlar, sundukları eğitim sistemleri ve kaliteleri seçenekler sağlıyor. Ülkede yer alan Malta dil okulu ile ilgili alternatifleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Ülkenin En Genç Dil Okulları

5 yıllık bir maziye sahip olarak 2013 yılında kurulmuş olan Ace English Malta Okulu, modern ve kaliteli bir eğitim anlayışı sunuyor. İngilizce eğitimi için ev sahipliği yapan kurumda rahat ve konforlu bir ortam ve benzersiz bir öğrenme sistemi elde ediliyor. Butik bir yapıya sahip olan okulda özverili eğitmenler, modern eğitim anlayışı ve estetik tasarımlı sınıflar görülüyor.

2004 yılında St. Julians’ta kurulmuş olan English Plus Language Center Kurumu, modern bir sisteme sahip olarak öğrencileri için internet, kütüphane, televizyon odası ve kafeterya gibi imkanlar sağlıyor. En iyi Malta dil okulu olarak gösterilebilen merkezde eğitim sağlayan profesyonel ekip sayesinde nitelikli bir eğitim alabilirsiniz. 10 öğrencili sınıflarda İngilizce eğitimine başvurduğunuzda kayıt ücreti alınmıyor. Okulda öğrenci yurdu, mutfak, yüzme havuzu, spor salonu ve restoran gibi seçenekler bulunuyor.

Alternatif Dil Okulları Tercihleri

Alternatif olarak Sliema’da yer alan Linguatime School of English okulu seçilebilir. İş İngilizcesi, genel İngilizce ve TOEFL eğitimleri sağlayan kurum, yüksek kaliteli eğitim programına sahiptir. Pazartesi günleri başlayan dersler ile kurum konaklama imkanı, aile yanında veya yalnız yaşama imkanı gibi şartlar sunuyor. Kurumda bilgisayar odası, sınırsız internet, kütüphane ve 40’tan fazla ülkeden öğrenci bulunuyor.

Ülkenin tek üniversitesine komşu olan Chamber College nezih bir bölge olan Gzira’da bulunuyor. Ekonomik bir tercih sağlayan bu dil okulu, modern sınıflarda akıllı tahta, klima ve tecrübeli bir eğitim sağlıyor. Öğrenciler üniversite kampüsünün imkanlarından ve ayrıca dil okulu, teras ve sahil imkanlarından da yararlanabiliyor.

Dünyanın birçok ülkesinde şubeleri bulunan LAL Dil Okulu ve Malta yerel okullarından olan IELS birleşimi ile kurulmuş LAL / IELS okulu da tercih edilebilir. Modern bir yapıya sahip olan bu okul, Sliema’nın merkezinde bulunuyor. Etrafında birçok AVM, liman ve kafeteryalar yer alıyor. Hareketli bir bölgede bulunan okulda sosyal bir eğitim, modern bir yapı ve konaklama imkanları bulabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz