Mobil Veri Tasarruf Uygulaması: Triangle

0
1944

Türkiye ‘deki operatörlere 4.5G özelliğinin gelişinden sonra mobilden internet bağlantısı oldukça kullanışlı bir hale geldi ve doğal olarak daha da yaygınlaştı. Ortalıkta 1GB ‘lar 5GB’lar gezerken kullanıcıların aklına takılan sorular var: Fazla Veri Kullanımı Nasıl Kısıtlanır? Gereksiz yere mobil veri kullanımını önlemek ay sonunda gerçekten size hatrı sayılır bir miktarda MB karı yaptıracaktır. Bunun için oldukça iyi ve güvenlir bir uygulama olan Google Triangle Mobil Veri Kısıtlama Uygulamaları kategorisinde bence kral koltuğundaki isim.

Mobil Veriyi Kontrol Altına Alın!

En büyük şirketlerden olan Google tarafından üretilen bu mükemmel uygulama Triangle ‘a gerekli izinleri verdiğiniz zaman Mobil Verinizi kontrollü bir şekilde harcamanıza olanak sağlıyor. Fakat Apple iPhone ve iPad kullanıcılarına kötü bir haberimiz var. Google Triangle sadece gene Google tarafından tasarlanan Android işletim sistemlerinde .apk formatında çalışıyor.

Google Play Store ‘dan uygulamayı indirin ve mobil veriden tasarruf etmeye başlayın bu ilaç gibi uygulama sayesinde arka plan uygulamalarının boş yere verinizi tüketmesini engelleyin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz