.Net Programlama

0
1514

.Net Uygulamalarının Adresi Sadeceon!

Sadeceon web sitesi üzerinden birçok programlama dili ile birçok uygulama geliştirebilmek mümkündür. Çünkü burada bulunan uzmanlar bu konu alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmakta ve ihtiyaçlarınız ne ise anında çözüm bulmaktadırlar. Siz de hemen .Net Programlama Fiyatları alarak fiyat aralıklarını görebilir ve hangi uzman ile çalışmak istiyorsanız o uzman ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı konuşabilirsiniz. Sadeceon.com web sitesi ile programlama yaptırmak işte bu kadar basit bir eylemdir.

.Net bir programlama dili değildir aksine programlama dillerinin kullanılacağı bir platfomdur. Bu platform ile çeşitli Office eklentileri yazılabilmektedir. Sadece Office eklentileri değil birçok Windows uygulaması da .net ile gerçekleştirilebilmektedir. Ancak her dilde olduğu gibi bu dilde de uzmanlaşmak epey zaman almaktadır ve bir kişinin ben .net alanında uzmanım diyebilmesi için tabiri caizse gecesini gündüzüne katıp bu alanda uygulama yazmalıdır. Bu dili öğrenmek için yeterli zamanı olmayan kişiler Sadeceon üzerinden .net uygulaması yapan kişiler ile anında iletişime geçeilir ve güvenilir bir şekilde işlemlerini yaptırabilir. Bir örnek vermek gerekirse Windows Phone işletim sistemini kullanan bir şirket Windows Phone uygulaması yaptırmak istiyor ancak görüştüğü yazılım şirketlerinden çok yüksek miktarlarda teklifler alıyor. Şirketin bütçesi de kısıtlı olduğu için çözüm olarak sadeceon platformuyla tanışıyor. Bu web sitesindeki yeteneklerden satın alarak tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve karşılığında çok cüzi miktarlar ödüyor. Bu türden örnek olayları çoğaltmamız mümkün çünkü tamamen kullanıcı odaklı olarak işleyen bir sistem var ve uzmanlar ile müşterileri bir araya getiriyor. Bu türden platformların eski zamanlarda olmayışı tüketiciyi de üreticiyi de zor duruma düşürmekteydi. Örneğin yetenek sahibi olan insanlar bu yeteneklerini gösterebilmek için bir ortam bulamıyordu ve sadece yakın çevresindeki kişilere ulaşabiliyordu. Ancak sadeceon web sitesi ortaya çıktıktan sonra kendi yeteneklerini oluşturan kişiler aynı anda 80 milyon nüfuslu Türkiye’nin görebileceği bir ortamda kendi yeteneğini oluşturuyor ve aktif kullanıcı kitlesi ile etkileşime geçebiliyor. Bu pazarın büyüklüğünü düşünebiliyor musunuz? O sebeple siz de yetenek sahibiyseniz .net uygulamaları yazabiliyorsanız hemen kendinize kısa sürelerde yetenek oluşturabilir, kendi fiyatınızı belirleyebilir ve hemen hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Üyelik sırasında ve hizmet alma sırasında alacağınız hizmet dışında herhangi bir üyelik ücreti ödemediğiniz bu platform tamamen ücretsizdir.

Windows Azure ile icloud üzerinde çalışan uygulamalar yaptırmak isteyen kişilerde yine .net uygulaması yapan kişilerden destek alabilir ve bu uzmanlara uygulamalarını yaptırabilir. Çok geniş çaplı uygulamalar yapmaya olanak sağlayan bu programlama platformu sayesinde işinizi bir hayli büyütebilir, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve belki de hayatınızdaki en büyük projeyi hayata geçirme imkanı bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken işlem bu uygulamayı yapan kişiler içinden bir kişiyi tercih etmek. Hatta tercih ettiğiniz bu uzmandan hizmet almadan önce birçok bilgi hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz ve onlardan mesaj yoluyla destek alabilirsiniz. Karşınızdaki uzmanın tam ihtiyaçlarınızı karşılayacak birikimde bir uzman olduğu kanaatine vardığınız zaman projenizi hayata geçirmek için hemen yeteneği sipariş verebilirsiniz. Bu fırsatlardan siz de yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve hayalinizdeki projeyi daha fazla ertelemeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz