Nilfisk Süpürge Servisi İstanbul

0
531
Kaliteli ve güvenilir kadrosuyla Özel Nilfisk Servisi, daha iyisi için kuruluş olarak öncelik verdiği müşterilerin memnuniyetini esas almaktır. Bunca zamandır şikâyet ettiğiniz ve sizin için artık katlanılmaz hal alan ürünlerinizi, işinde son derece uzman teknisyenlerle sorun olmaktan çıkaran firma, büyük oranda donanımlı gezici servis araçlarıyla adresinize kadar hizmet sağlamaktadır. Online çağrı merkeziyle 7/24 kaliteli hizmet garantisi veren firma, sizlere en iyi sonucu vermek için her geçen gün büyüyerek yenilenmektedir.

Çağrı merkezindeki genç ve güler yüzlü çalışanlarıyla yedek parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi ve orijinal parça hizmeti sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman web adresleri üzerinden bizlere ulaşarak Nilfisk Servisinden faydalanabilir, arıza bildirimde bulunabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir işçilik kadrosunu bünyesinde barındıran firmaya güvenebilir, özel servis hizmetini arayarak onarım bildirim kaydı bırakabilirsiniz.

Nilfisk Servis Kadıköy – 444 78 56

Yaygın servis ağıyla servis sektörünün kalbi haline gelen firma, servislerinde müşteri memnuniyetini en uç seviyeye çıkarmak amacıyla servis hizmeti konusunda sıkıntı çeken yerleri tek tek tespit eder ve donanımlı gezici servis araçlarıyla kapınıza kadar gelerek size en iyi hizmeti sunmak için alanında uzman teknisyenleri hizmetinize sunar. Sektöründe en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan ve bu yolda kaliteli hizmetle kalite servis vermeyi ilke haline getiren firma, müşterilerine sağladığı çevrimiçi çağrı merkezi sayesinde müşterilerinin memnuniyetini her geçen gün arttırmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz