Ofis Gereçleri İçin Ambalaj Store

0
1381

Ambalajstore.com, 2011 senesinde kurulan bir e-ticaret sitesidir. Türkiye’nin ilk toptan ambalaj malzemeleri satışını gerçekleştiren site, 2016 senesinde Ambalaj Dünyası markası ile bir araya gelmiştir. Bu süreçte satışa sunduğu ambalaj ürünlerinin yanı sıra temizlik malzemeleri, temizlik kimyasalları, temizlik aparatları, hijyen ürünleri, kozmetik, endüstriyel kâğıt ürünleri ve aparatları gibi malzemeleri de portföyüne ekleyen firma, sitesinde sunduğu ürün çeşitleri, ödeme ve teslimat yöntemleri, müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışma tarzı ve güvenli alış veriş imkânı olanakları sunmasıyla ülkemizin en güvenli e-ticaret sitelerinden birisi haline gelmiştir.

AmbalajStore.com Sitesinin Çalışma Şekli

Site, farklı ambalaj malzemelerini ve temizlik-hijyen ürünleri gibi ürünleri sunuyor ve bu ürünleri en uygun şartlarda müşterilerine ulaştırmayı hedefliyor. ‘Ambalaj Toptancınız’ sloganıyla hizmet sunan site, koli bandı, karton bardak, pipetler, temizlik kimyasalları gibi çok sayıda ürünün yer aldığı çeşitlerini sitesinde sergiliyor ve bu ürünler için en uygun fiyatları sunuyor. Ürün çeşitliliği, site dizaynı, sunulan ödeme ve teslimat kolaylıkları, sağlanan müşteri hizmetleri gibi imkânlar, yurt dışında hizmet veren e-ticaret sitelerinin profesyonellik seviyelerini aratmayan bir siteyle karşılaşıldığını kanıtlıyor.

Sitenin ödeme seçenekleri arasında kredi ve banka kartı, banka havalesi ya da kargoya kapıda ödeme seçenekleri yer alıyor. Dolayısıyla tercihiniz doğrultusunda ister peşin ödeme yapıyorsunuz isterseniz ürün teslim edilmek üzere kapınıza geldiği sırada ödeme yapabiliyorsunuz. Tabi bu arada verdiğiniz tüm siparişlerin ücretsiz kargo ile teslim edildiğini, kargo ücreti ödemeniz gerekmediğini hatırlatmak gerekiyor. 14.00’a kadar verilen siparişlerin aynı iş günü içinde kargolanması da firmanın yaptığı işi ve müşteri memnuniyetini önemsediğini gösteren özellikler arasında bulunuyor.

Sonuç olarak çöp poşetlerinden tutun da pasta süslerine kadar onlarca ambalaj ürününü ve diğer ürünleri satışa sunan ambalajstore.com, müşterilerinin her türlü ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen bir firma olarak görünüyor. Firmanın hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet sunan müşteri hizmetleri telefonu ve diğer irtibat hattı telefonları ise site müşterilerinin ihtiyaçları olan her türlü yardıma kolay şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Diğer Avantajlar

Ambalajstore.com sitesinde satışa sunulan ürünlerin fiyatı uygun olmasına rağmen, sunulan puan ve hediye çeki uygulaması sayesinde çok daha kazançlı alış verişler yapabiliyorsunuz. Sisteme üye olarak, arkadaşlarınızı davet ederek, yorumlar yaparak, alış-veriş yaparak vb. şekillerde kazandığınız puanları alış-verişlerinizde kullanabiliyorsunuz.

Sitedeki kişisel bilgilerinizin ve alış-veriş için kullandığınız kredi kartı gibi ödeme araçlarının bilgilerinin 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenmesi ve korunması da ambalajstore.com sitesinin önemli özellikleri arasında yer alıyor. Böylece kişisel bilgilerinizin ve ödeme araçlarınızın bilgilerinin istemeyeceğiniz ellere geçmesi engellenmiş oluyor.

Siteden satın aldığınız ürünlerin imalatçı ve ithalatçı firma garantisi taşıması, faturanın garanti belgesi yerine geçmesi ve bunlara istinaden gerektiğinde kullanabileceğiniz cayma hakkı/ürünü değiştirme hakkı gibi seçenekler de ambalaj malzemeleri gibi ürünler satan çoğu e-ticaret sitesinin sunmadığı hizmetler olarak görünüyor.

Sonuç olarak, Ambalajstore.com sitesinin alanındaki en iyi e-ticaret sitesi olduğunu belirtmek ve ihtiyaçlarınızı bu siteden karşılamanızı tavsiye etmek hiç de zor olmuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz