Onur Uğur – Bakalım Nereye Şarkı Sözleri

0
4137

Bakalım Nereye ismi ile adlandırılan çalışma uzun süredir sessizliğini koruyan Onur Uğur ‘un geniş bir arka plan ya da prodüksiyon ekibi ile birlikte ürettiği Reggae türündeki parçadır. Genel olarak işin mutfağındaki ekipten bahsedecek olursak; Opirus Music stüdyolarında kayıt işlemleri yapılan şarkının söz ve bestesi Onur Uğur ‘a ait. Mix, mastering ve aranje işlemlerini Harun Adil yaparken genel prodüksiyonda ve back vokallerde PMC ekibinden Caner Özgür yer alıyor. Reggae türünün temel öğesi olan ritimi ve ayrıca bas gitarı Oğuzhan İçer çalarken solo gitar ise Ömer Adil imzası taşıyor.

Harun Adil ile birlikte yaptığı Sözlü Dövüş Sanatı albümü ile dinleyici kitlesini yakalayan Onur Uğur müzikal serüveninde Hayki, Patron, Allame, Da Poet gibi bir çok başarılı müzisyenle çalıştı. Zaman içerisinde gerek solo gerek başka sanatçıların albümlerine featuring olarak katıldığı parçalarla gördüğümüz rapçi bir süredir müzik adına herhangi bir paylaşımda bulunmuyordu.

Bu sefer karşımıza Reggae tarzı ile çıkan Onur Uğur Bakalım Nereye ismini verdiği çalışmada oldukça temiz bir vokal elde etmeyi başarmış. Şarkının sözleri melodiyle buluşunca dillere pelesenk olacak hoş bir sound ortaya çıkıyor.

Keyifli dinlemeler!

https://youtu.be/57RjTclmt6s

Onur Uğur – Bakalım Nereye Şarkı Sözleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz