Oyun İçi Satın Almalarda Kaliteli Adres

0
70

Gelişen teknoloji ile beraber oyun dünyasında da yenilikler devam ediyor. Her geçen gün yeni bir oyun kendisini bizlere başlıyor. 7’den 70’e herkesin mobil cihazlarında ya da bilgisayarların da oynadığı oyunlar geniş bir kitleye ulaştı diyebilirim.

Peki bu dönem de hangi oyunlar popüler? Sizlere hangi oyunları önerebiliriz?

PUBG Mobile

İlk olarak mobil cihazlarda çığır açtığını düşündüğüm PUBG Mobile oyununu önereceğim. Hayatta kalan son kişi olmayı hedeflediğimiz bu oyunda seçeceğiniz haritada istediğiniz noktaya paraşütle atlayıp mücadelenin tadına varabilirsiniz. Oyun içi satın almalarda karakterinize kıyafet, kaplama gibi çeşitli eşyalar da satın alabilirsiniz. UC yani Unknown Cash ile bu itemleri satın almanız mümkün. 60, 325, 660 gibi değerlerden birini seç,  Pubg mobile uc satın al ve rakiplerinize göre daha havalı olun.

Bir diğer önerim ise Riot Games tarafından yayınlanan herkesin duyduğunu düşündüğüm League of Legends.

League of Legends

Bir savaş arenasında geçen bu oyun şampiyonlar arasında geçer ve amaç rakibin ana binasını yıkmak. Bu oyunda da diğer oyunlarda olduğu gibi oyun içi satın almalar mevcut.

RP yani Riot Points’i oyun içi alışverişlerde kullanabilirsiniz. Rp ile karakterinize özgün kıyafetler giydirerek karşılaşmalarınızda kendinizi rakiplerinize karşı farkınızı ortaya koyabilirsiniz.  Oyun içi Mağaza> RP Satın Al> Riot Point kodlar menüsünden aldığınız kodları girebilirsiniz. Oyununu daha keyifli hale getirme için  League of legends rp satın al ve rakiplerinin bir adım önünde ol!

ZULA

Diğer önerim ise Türk geliştiriciler tarafından tasarlanmış olan Zula. Bu oyunda da karakter ve harita çeşitliliği oldukça fazla. Ayrıca Mehmetçik ve Kırıkkale gibi Türkiye’ye özel silahlar mevcut. MadByte tarafından geliştirilen Zula’yı ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.  Kendinize özgü bir deneyim yaşamak isterseniz de Zula altını satın al bağlantısından ilgili sayfaya ulaşın ve uygun fiyatlı Zula altınlara sahip olun.

Sizlere oyun içi satın almalara yönelik birçok oyun önerdim. Bu oyunları çeşitli sitelerden almanız mümkün. Benim sizlere önerim ise Gamer Dünyası. Uygun fiyatlı, kolay üyelik ve çeşitli ödeme yöntemleriyle hızlı alışveriş yapmanız mümkün.

Örneğin, Valorant oyunu sevdalısı olarak Vp almak istiyorsanız valorant vp satın al sayfasına gidin ve size uygun olanı seçin ve sepete ekleyerek  uygun fiyatlı olarak güvenilir bir alışveriş yapın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz