Panasonic Servis

0
1637

Tüm dünyada 260bin çalışanı olan Panasonic 1918 yılında Japonya’nın Osoko kentinde sadece 3 kişi ile kurulan bir firma. Bugün çok farklı alanda elektronik ürün üreten markanın en özel ürünlerinden bir tanesi de elbette farklı hedef gruplarına hitap eden televizyonları. Televizyon sektöründe adeta çığır açan markanın ürünleri ülkemizde de kullanılıyor ama her elektronik cihazda olduğu gibi bu cihazlarda da kimi zaman sorunlar olabiliyor ki bu durumda İstanbul’da hizmet veren Panasonic servis firmasından güvenle hizmet alabilmek mümkün.

Panasonic televizyonlara özel servis veren firmadan hizmet alabilmek için markanın televizyon modeli ne olursa olsun günün her saatinde 444 78 56 telefon numarası aranarak iletişime geçilebilir ve alanında deneyimli, eğitim alınmış personelleri ile haftada 6 gün kesintisiz olarak hizmet alınabilir. Televizyonda yaşanan sorun açıklandıktan sonra en kısa İstanbul’un hangi semtinde olunursa olunsun müşteriye hızlı bir biçimde ulaşılır.

Panasonic servis firmasından gelen teknik uzman televizyonda yaşanan sorunun kaynağını belirledikten sonra eğer parça değişmeden halledilecek bir arıza ise giderir, değilse sorun yaratan parçayı değiştirir, televizyonu çalıştırır ve son kontrolleri yaptıktan sonra ürünü sağlam bir biçimde müşteriye teslim eder. Değişen parça veya parçalar için 1 yıl parça ve işçilik garantisi firma tarafından verilmektedir. Yeniden benzer sorun yaşanması durumunda ekstra ücret alınmaz. Servis ücreti İstanbul’un her noktası için aynıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz