Programların Güncel Serialleri Nasıl Bulunur?

0
4135

Kurduğunuz programları lisanslı, full sürüm hale getirmek için Serial Keylere ve ya cracklere ihtiyacımız vardır. Crackler birçok kez kullanılabildiği için internet aleminde daha çok tercih edilmektedir fakat Serialler tek bir kişiye özel ve tek kullanımlık olduğu için kullanıcılar çoğu zaman serial bulmakta sıkıntı çekerler. Bulduğunuz seriali kullanabilmek için yazılım tarafından fake etiketi almamış, güncel, ve daha önce başkası tarafınca kullanılmamış olması gereklidir. Ancak bu şekilde sağlıklı bir yazılım lisanslama işlemi gerçekleştirilebilir.

Çoğu programın deneme sürümünde önemli özellikler kısıtlanmıştır bu ise yazılımı kullananların canını sıkan bir durumdur. Bilgisayar korsanları bunun için “Key Generator” adı verilen ve size özel anlık sentetik serial key oluşturan bir program kodlamıştır. Eğer kodlandıysa her yazılıma özel bir key generator programını internet üzerinden bulup indirebilirsiniz. Fakat daha kısa bir yol var ve çoğu kullanıcı da bunu tercih etmekte. Key generator ve crack gibi indirme işlemi gerektiren uğraştırıcı işlemlerdense genelde 32 haneden oluşan serial keyleri internetten bulmayı tercih ederler ve mantıklı olan da budur.

Sizlere programların en güncel seriallerini nasıl bulabileceğinizi göstereceğiz. Bu yöntemle piyasada bulunan en güncel keyleri saniyeler içerisinde kolaylıkla edinebilirsiniz.

Bu Kodu Google’a Yazınca En Güncel Serialleri Veriyor!

Evet, küçük bir kod sayesinde tüm programların seriallerini bulmak mümkün. Vereceğimiz kodu serialini bulmak istediğiniz yazılımının adının sonuna getirip Google ‘da arama yaptığınız zaman karşınızda serialler belirecek ve kolaylıkla bunlardan birisini kullanabileceksiniz. Karşınıza çıkan sıralamadaki serialler ise en güncel serialler olacaktır.

O küçük serial bulucu kod ise “94fbr” oluyor. Örnek verecek olursak “Adobe Photoshop CS6 94fbr”, “IDM 94fbr” şeklinde aramalar yaptığınızda en güncel serialleri bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz