Cuma, Ekim 22, 2021
Ana SayfaTeknolojiOyunRed Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Red Dead Redemption 2 için minimum ve ideal sistem gereksinimleri, ekran kartı, ram boyutları ne kadar olmalıdır? Detayları aşağıda.

Batı ‘nın vahşi doğasını ve vahşi yerleşimini konu alan Red Dead Redemption 2 ‘nin oyun platformlarında yayınlanmasına çok az bir zaman kaldı. Üreticisi Rockstar Games tarafından haberleri duyrulan oyunun 1. ‘si 2010 yılında piyasaya sürülmüştü. Yaklaşık 7.5 yıl aradan sonra aynı oyunun yenisinin çıkması tüm oyuncuların heyecanını tetikledi. Ayrıca Rockstar Games ‘de 2013 yılındaki GTA V ‘den bu yana yeni oyun yayınlamıyordu.

Oyun hikayesinin sürükleyiciliği ve bize olan yabancılığıyla ilgimizi çekmeyi çok güzel bir şekilde başaran Red Dead Redemption bu sefer yeni bir harita ve iddialara göre de online modu ile yayınlanacak. Tabi bu oyunu hakkını vererek oynamak için de güzel bir bilgisayar varsa mükemmel olur. Oyunun online moda geçişine bizim için yeni bir dünya diyebilmek mümkün oluyor çünkü çocukluğumuzda kovboyculuk oynayan ve Red Kit izleyen çocuklardık bir de Red Dead Redemption ‘a benzer nitelikte bir oyun konseptini henüz görmemiştik. Ayrıca harita mevzusuna gelince Mafia 3 oyununda ki uyarlamalara benzerlik olduğu da söyleniyor ama tabi ki bunu bilmemiz şu an mümkün değil, oyun yakın zamanda yayınlandıktan sonra bunlar netlik kazanacak. Kronolojik gelişim olarak da biraz değinmek gerekirse bir kaç sene önce oyun platformlarında söylentiler geziyordu fakat büyük darbe geçtiğimiz günlerde Rockstar Games ‘in yaptığı açıklamayla oldu. Ve gene kısa bir süre sonra da fragmanın YouTube üzerinden yayınlanması ile her şey kesinlik kazanmış oldu.

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Tabi yeni oyun çıkınca sistem gereksinimleri de sorun oluyor, herkesin bilgisayarı kaldırmayabiliyor. Bilgisayarınızın Red Dead Redemption 2 ‘yi kaldırıp kaldırmayacağını sistem gereksinimlerine bakarak öğrenebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • Intel Core i5 2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300
  • Ekran kartı olarak Nvidia için GeForce GTX 770, AMD için Radeon R9 280
  • 8 GB RAM
  • Sistem Windows 7 64 bitlik işletim sistemi.
  • En az 150 GB sistem alanı.

İdeal Sistem Gereksinimleri:

  • İntel için Core i7 4770K 4 Core 3.5 GHz, AMD için Ryzen R5 1500X
  • Ekran kartı olarak Nvidia GeForce GTX 1060, AMD için Radeon RX 480 4 GB olmalı.
  • RAM 12 GB.
  • Windows 10 64 Bit.
  • En az 150 GB sistem alanı.

Bu arada eğer yeni bir bilgisayar alma arayışındaysanız uygun fiyatlı ve kaliteli bilgisayarlar için Google’a göz atmanızı öneririz.

Red Dead Redemption 2 PC ne zaman çıkıyor?

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

Benzer Konularımız
- Advertisment -

Güncel Konularımız