Samsung Galaxy A7 Download Mode Nasıl Açılır?

0
2381

Samsung marka ve Galaxy A7 model android akıllı telefonda root ve yeni sürüm rom yükleme işlemi için Download Mode ‘u açmanız gerekir. A7 Download Mode ‘a Nasıl Alınır? Sizin için teknolojik açıklamalarla pratikçe uygulayabilmeniz için anlattık.

Samsung Galaxy A7 Türkiye ‘de amiral gemisi sayılabilecek derecedeki telefon sahiplerinin en çok tercih ettiği modellerden birisi. Tabi bu telefon çok kullanılınca telefonla ilgili yapılacak işlemleri bilenler, bilmeyenler oluyor. Biz de sorun yaşayan kullanıcılar için ufak çaplı bir rehber yazısı hazırladık. Size bu içerikte gösterdiğimiz adımları takip ederek Samsung Galaxy A7 telefonunuzu Download Mode ‘a Nasıl Alacağınızı detaylı bir şekilde yaptığımız açıklamalarla öğrenebilirsiniz.

Download Mode Nedir?

Download Mode Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda Stock Rom Yükleme, Root Atma, Telefonu Sıfırlama, Güncelleme Yapma ve benzeri şeyler için telefon arayüzünde işlem yapmanıza olanak tanıyan bir moddur. Bu mod sayesinde Samsung A7 ‘nizde (ve diğer tüm telefonlar) istediğiniz işlemi özgürce gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung A7 Download Mode Nasıl Alınır?

Samsung Galaxy A serisi telefonunuzu Download Mode ‘a almak için yapmanız gereken işlemler oldukça basit ve telefonunuz için hiç bir tehlikesi yok. Akıllı telefonunuzu Download Mode ‘a  almak için öncelikle telefonunuzun şarjının iyi bir seviyede olduğundan emin olun daha sonra telefonunuz eğer açık ise kapatın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra telefonu açarken o meşhur aynı anda üç tuş efsanesini yapmanız gerekecek. Telefonunuzu açarken Ses Kısma + Menü Tuşu + Güç Tuşu kombinasyonunu yapın. Bir süre bekledikten sonra mavi bir ekran ve bir takım yazılar karşınıza gelecek. Bunun ardından Samsung Galaxy A7 size Download Mode ‘a geçmek isteyip istemediğinizi soruyor olacak. Geçmek için ses açma butonuna basarak onaylıyorsunuz. Artık telefonunuz Download Mode ‘a alınmış oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz