Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaNedir? Nasıl Yapılır?Samsung Galaxy S10’a bildirim ışığı nasıl eklenir?

Samsung Galaxy S10’a bildirim ışığı nasıl eklenir?

Samsung Galaxy S10’a Bildirim Işığı Nasıl Eklenir?

Akıllı telefon devi Samsung’un Galaxy S10 model telefonu bakımından bildirim ışığı özelliği eklemek istiyorsanız, cihazın depolama alanında oldukça az alan kaplayan uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamanın ayarlarından bildirim ışığının rengini ayarlamanız da mümkün oluyor.

Bildirim Işığı Ekleme Yöntemleri

Samsung tarafından bildirim ışıkları bakımından geliştirilen good luck eklentisinin eclipse efekti, kullanıcıları tatmin edecek mi bilinmiyor. Eklenti cihazın ana ekranı kapalı olduğunda çalışmıyor. Bu durumda, bildirim geldiğinde kullanıcıların haberdar olması amacı gerçekleşmemiş oluyor. Buna rağmen eklentinin sağladığı güzel özellikler için yükleme yapan kullanıcılar da bulunuyor. Bildirim ışığının süresi kullanıcının isteğine bağlı olarak değiştirilebiliyor.

Aynı zamanda, farklı uygulamalardan gelecek bildirimlere farklı renklerde ışık ayarlanarak özelleştirmeler yapılması da mümkün oluyor. Uygulama indirilmesi halinde, cihazın pil ömrü azalabiliyor. Ancak, çok daha fazla seçenek sunan uygulamaların avantajları da bulunuyor. Kullanıcılar kendileri için en öncelikli konu hangisiyse bu doğrultuda tercih yapıyor. Samsung eklentisinden ya da uygulamalardan birini indirerek bildirim ışığı özelliği telefona eklenebiliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

bedava chat sitesi on En Etkili 5 SEO Yöntemi
Mehmet Can on SEO nasıl yapılır?
WordPress on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?