Sansar Salvo & Koray Avcı – Nedense Şarkı Sözleri

0
3983

Sansar Salvo feat Koray Avcı – Nedense Şarkı Sözleri (Lyrics)

Sansar Salvo ‘nun yeni çıkarttığı Şimdi Sans albümünden Koray Avcı düeti ile buluşturduğu Nedense ‘nin şarkı sözlerini yazdık.

Müzik hayatına İstanbul – Kadiköy ikametgahında başlayan ve Türkiye ‘de rap müziğin taç isimlerinden olan Sansar bu zamana kadar bir çok albüm ve single parça üretti. Türkiye ‘nin bir çok yerinde rap müzik adına icralarına devam eden ve Sansar Salvo mahlası ile anılan sanatçının gerçek adı Ekincan Arslan. Bu zamana kadar Rapozof, Sancak, Xir, No.1, Şanişer gibi bir çok farklı isimle çalışma yaptı ve aynı sahnede de yer aldı. Şarkı sözlerindeki ve altyapılarındaki akıcılığını sürekli olarak geliştirmeye devam etti. Hayatının dönüm noktalarından birisi olan kanser hastalığına yakalandı ve bu hastalığı da rap müzik ile birlikte mücadele ederek yendi.

Sansar Salvo – Şimdi Sans adını verdiği albümün haberini “Yakında Sans” parçası ile haber vermişti. Albümden önce en son 24. Şarjör albümünü yapmıştı ve albümü yayınladığı 17 Şubat 2017 tarih aralığına kadar bir kaç single ve klip yayınladı. Üzerinde yoğun çalışarak
büyük emekler harcadığı Şimdi Sans albümü HiphoplifePRO yapımcı etiketi ile birlikte tüm dijital platformlara ve fiziksel ortamlara dağıtıldı. Spotfy, Deezer, Spotify, D&R gibi mağzalardan Sansar Salvo – Şimdi Sans albümünü satın alabilirsiniz.

20 parçadan oluşan albümün ilk önce albüm kapağı, tracklisti ve sonra da snippet videosu paylaşıldı. Snippeti çoğu rap dinleyicisini heycanlandırırken bir de üstüne Fırtına parçası için çekilen klibin Teaser videosu yayınlandı. Ardından albümün dinlenmeye açıldığı gün
Fırtına isimli parçanın da video klibi yayınlandı. Albümde Ceza, Anıl Piyancı, Ege Çubukçu gibi tanıdık rapçi isimleri her zaman görürken bu albümün müzik tarz yelpazesinin daha geniş olduğunu görebiliyoruz. Aydilge, Koray Avcı, Yasemin Mori gibi isimlerle çalışınca haliyle altyapılarda da değişikler duyuyoruz.

Albümün 7 numaralı parçası ‘Nedense’ Sansar Salvo ‘nun Koray Avcı ile yaptığı bir proje oldu. Daha önce Halil Sezai ile çalışan müzisyen bu yüzden bazı takipçilei tarafından tepki görmüştü. Fakat bunların Sansar ‘ı pek etkilemediğini görüyoruz. Tabi ki bir sanatçının müziğini özgürce yapması kesinlikle önemlidir. Nedense isimli parçada diğerlerinden daha ağır bir hava hissediyoruz daha çok Sansar ‘ın Koray Avcı ‘ya ayak uydurduğunu düşünüyorum. Baskın enstrüman keman, elektro gitar, davulun oluşturduğu sadelik
gerçekten usta bir şekilde ikili tarafından değerlendirilebilmiş. ‘Nedense’ eserinde tam anlamıyla “hayat” kelimesinin konu edinilmiş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz