SAP Türkiye Firması Detaysoft

0
1635

SAP, merkezi Almanya’da bulunan ve kurumsal iş yazılımları konusunda dünyanın en büyük yazılım firması olan bir şirket. Almanya’nın en değerli markası olan ve dünyanın en değerli 25. Markası durumunda bulunan SAP, 130 ülkede bulunan ve içlerinde Fortune 500 listesinde yer alan şirketlerin yarısının da bulunduğu yüzbinlerce şirkete hizmet sağlıyor. Detaysoft ise bu şirketin Türkiye’de hizmet veren en büyük iki çözüm ortağından birisi konumunda bulunuyor.

%100 Türk sermayesine sahip olan en büyük SAP partneri olan Detaysoft, SAP tarafından sağlanan çözümlerin yanı sıra kendi AR-GE merkezinde ürettiği çözümleri de müşterilerine sunuyor. SAP Danışmanı olarak da hizmet veren şirket, SAP yazılımlarının tamamına lisans bakım hizmeti sağlıyor. Sunduğu bu hizmetler ve altyapısı ile sektörün lideri konumuna gelen Detaysoft, SAP çözümleri ya da farklı kurumsal iş çözümleri arayan şirketlerin çalışmayı tercih etmeleri gereken firma olarak görünüyor.

Detaysoft Hakkında

1999 yılında kurulan firma, sürekli kendisini geliştiren ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen bir şirket olarak görünüyor. İnovasyon vizyonu ile hizmet portföyünü ve kendisini sürekli geliştiren firma, ülkemizdeki en önemli ve (%100 Türk sermayeli) en büyük SAP çözüm ortağı haline gelmeyi başarmış. Aynı zamanda en büyük 10 danışmanlık şirketi arasında bulunan ve ülkemizin en büyük bilişim firmalarından birisi olarak görünen Detaysoft, İstanbul ve Sivas ofislerinde 350 kişi çalıştıran çok önemli bir şirket durumundadır. SAP şirketi tarafından geliştirilen yazılımları müşterilerine sunmakla kalmayan Detaysoft, kendi AR-GE merkezinde Türk pazarlarına yönelik olarak ürettiği çözümleri de müşterilerine sunmaktadır.

Detaysoft müşteri odaklı çalışan bir şirket olmasına rağmen ele aldığı projeler ile de dikkat çekmektedir. Örneğin şirketin üstlendiği projeler arasında İstanbul Yeni Havalimanı ERP Projesi gibi çok önemli projeler yer almaktadır. 20 farklı sektörden 250 iş ortağı bulunan ve 1000’in üzerindeki projeyi başarıyla tamamlayan şirketin bu projeler sayesinde ülkemizde ve dünya çapında kazandığı ödüllerin bir hayli fazla olduğu söylenebilir. Net bir şekilde ifade etmek gerekirse, Detaysoft ‘çarkları iyi çalışan mükemmel şirket’ şeklindeki bir tanımın sözlük karşılığı olarak kabul edilebilir.

Detaysoft.com

Detaysoft Detay Danışmanlık Bilgisayar Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.nin internetteki adresi durumunda bulunan detaysoft.com adresi ise şirket, sağladıkları hizmetler, şirketin yaptığı çalışmalar ve projeler, şirketin referansları gibi konular hakkında ilgi çekici bilgilerin yer aldığı bir adres olarak gösterilebilir. Bu sitede şirket hakkında basında çıkan haberler, blog bölümünde SAP konulu ilginç makaleler ve iletişim kısmında şirket ofislerinin adreslerinin ve iletişim bilgilerinin yer aldığı bölümler de bulunuyor.

Detaysoft ve SAP konusunda daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve sunulan hizmetler hakkında bilgi almak ya da bu hizmetlerden yararlanan şirketleri öğrenmek isteyen şirket yetkililerinin detaysoft.com adresini ziyaret etmeleri çok faydalı olabilir. Tabi SAP konusunda farklı kaynaklardan edinilecek bilgiler de SAP uygulamalarından yararlanma isteğinizin artmasına ve detaysoft.com adresine uğramanıza neden olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz