Shadow of the Tomb Raider Sistem Gereksinimleri

0
2371
Yeni video oyunu Shadow of the Tomb Raider Sistem Gereksinimleri Nedir? Gamerların en merak ettiği sorulardan birisini cevaplıyoruz.

Dünya oyun piyasasını alt üst eden oyunlardan olan Tomb Raider yeni oyunu Shadow of The Tomb Raider ‘i bir teaser ile YouTube kanalında oyunseverler ile paylaştı. Oyunun baş kahramanı Lara Croft ‘un aksiyonlu hareketliliğini bu seride de koruduğunu görmemiz mümkün. İlerleyen günlerde oyuna dair daha detaylı açıklamalar Tomb Raider ‘ın resmi sitesinden yayınlanırken oyun resmi olarak 14 Eylül 2018 ‘de Xbox One, PS4 ve PC gibi oyun platformları için satışa sunulacak ve oynanabilecek. Yapımcı oyun firması Square Enix oyunun ön siparişini şu an açmış durumda. Gelecek aylarda oynayabileceğimiz oyunun farklı dillerde teaserları da şu an YouTube üzerinden paylaşılmaya devam ediyor ve gamerların ilgi odağı olmuş durumda.

Shadow of the Tomb Raider Sistem Gereksinimleri

Tabi oyunun yayınlanması ile birlikte akla gelen ilk soru fiyatından sonra sistem gereksinimi oluyor. Özellikle PC kullanan kullanıcılar için bilgisayarın kaldırıp kaldırmaması önemli bir rol oynuyor. Ekran kartı, ram, işlemci ve harddisk alanı gibi konularda bazı bilgisayarlar problem çekebiliyor. Bu sebeple oyuncular önce sisteminin kaldırıp kaldırmayacağını bilmek zorunda. Sizlerle sistem gereksinimlerini paylaşacağız.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel CPU için Core i3-2100 3.1GHz, AMD CPU için FX-4100
  • Ekran Kartı: Nvidia için GeForce GTX 650 2GB, AMD için Radeon HD 7770 2GB GHz Edition yani 2GB ekran kartı kapasitesi.
  • RAM: 6 GB
  • İşletim Sistemi: Win 7 64bit
  • DirectX: 11
  • Hard Disk Alanı: 25GB

Dünyaca ünlü oyun blogu ve oyun platformu Game Debate ‘den aldığımız verilere göre Shadow of the Tomb Raider sistem gereksinimleri olarak en az bunlara ihtiyaç duymakta. Gerçekten iyi grafiklere ve iyi bir hikayeye sahip olan oyunun oynayış keyfinin nasıl geliştirildiğini ise oynarken göreceğiz. Herkese iyi oyunlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz