Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

1
28355

“Bir Zamanlar Adana’da” sloganı ile internet dizisi sektörüne hızlı bir giriş yapan Sıfır Bir dizisi kısa sürede büyük takipçi toplamayı başardı ve büyük çapta bir dizi haline geldi. İlk olarak YouTube ‘da yayın hayatına başlayan dizi özellikle genç kitle (14-25) tarafından büyük bir ilgi topladı. Bölümler ilerledikçe dizinin takipçi sayısı arttı ve her bölüm milyonlar izlenmeye başlandı. Bunun yanında YouTube Trend ‘lerden düşmüyordu. Şimdi ise Sıfır Bir – 01 yayın hayatına yeni sezonuyla başka bir platformdan devam etmekte.

Sıfır Bir dizisi haberlerden tanıdığımız Adana şehrimizin sokak hayatı üzerine kuruluyor. Cihangir Ceyhan (Cio) ve yönetmen Kadri Beran Taşkın tarafından uzun yıllardır Adana ‘nın sokak hayatını, yasa dışı olayları işleyen bir dizi yapma planı düşünülüyordu. 2017 yılında bu planlarını gerçeğe dönüştüren ikili aldıkları destekle ve kaliteli oyuncu kadrosu ile birlikte sokak hayatını tam anlamıyla bizlere hissettirdi. Özellikle kendinden çok şey bulan gençler de Sıfır Bir ‘e destek çıktı.

Sokak ağzının yoğun olarak bulunduğu samimi ve gerçekçi internet dizisi sık sık aksiyonlu sahneler içerdiği için prodüksiyon konusunda sıkıntılar çekmekteydi bu konuda kendilerini geliştirmek isteyen ekip yeni bir prodüksiyon şirketi ile anlaştı ve diziye devam etti. İlk 2 sezonu YouTube üzerinden izleyicileriyle ücretsiz paylaşan ekip şu an dizi platformu BluTV ‘de yayına devam ediyor ve izleyicilerine çok ufak meblalara dizi keyfi sunuyor.

Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman?

BluTV ‘de 3. sezonunu bitiren Sıfır Bir dizisi diğer sezon hazırlıklarıyla uğraşırken izleyicileri heyecanlanmaya başlıyor ve Sıfır Bir 4. Sezon Yayın Tarihi soruları ağızlardan çıkmaya başlıyor. Şu an resmi bir açıklama gelmediği için kesin bir tarih veremesek de en geç 1-2 ay içerisinde yayına sunulacağını düşünüyoruz. Sıfır Bir ekibinden ve ya BluTV ‘den bir açıklama gelirse yazıyı sizin için güncelleyeceğiz.

1 Yorum

  1. ***** cıkartmışlar bu kdar yatırım ve taleplere gec cevap vermek mantıklı gelmıyor bıdaha izlemeyeceğimi taahüt ederim bilgilerinize arz ederim

    Değerli izleyici;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz