Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaTanıtımŞok Aktüel Ürünleri | Bu hafta

Şok Aktüel Ürünleri | Bu hafta

Şok market zincirlerinde bu hafta geçerli olacak ürünler nihayet yayınlandı. Yeni şok aktüel detaylarına baktığımızda bu hafta birçok sürpriz ürünün geldiği söylenebilir. Peki, şok 10 temiz 2019 kataloğuna göre bu hafta neler gelecek? İşte tüm detaylar.

Şok market bu hafta getirdiği aktüel ürünlerde maalesef fazla bir seçenek bulunmamakta, fakat ev hanımları marketin şubelerinden bu hafta mutfak ürünlerini bolca bulabilecekler. Yeni aktüel broşürlerde ev hanımları şokta bu hafta hangi ürünleri alabilecek? Hemen bakalım.

2 adet sayfadan oluşan yeni şok aktüel ürünleri aktüel ürünler yayınlayan siteler tarafından yayınlanmaya başlandı. En güncel aktüel ürünler broşürlerini düzenli şekilde yayınlayan aktuel20.com sitesinden ulaştığımız bilgilere göre bu hafta mutfak ürünleri öne çıkıyor. Yurdumuzda cam markaları arasında en çok tercih edilen Paşabahçe, şok markette adeta çıkarma yapıyor. Paşabahçe ürünler seçeneğinde bu hafta şokta pipeli bardak, derin bardak, oval tabak,1 litrelik galon şişe ve kâse tabak getireceği ürünler arasında.

Tüm bu ürünler dışında şok market indirimli ürünlerde bu hafta tekstil ürünleride bulunmaktadır. Yine özellikle ev hanımlarına ve bayanlara hitap eden seçeneklerde iş askılı kadın şortlu takımı 14,90 TL ile ilk sırada gelmekte. Kadın terliği ile erkek terlikler yine indirimli olarak tüketicilere satılacak ürünler arasında. Yeni şok aktüel ürünler kataloğu görselinde daha pek çok ürün bulunmakta, özelikle gıda ürünlerinde piyasa fiyatının çok daha altında uygun satılan ürünleri bu hafta şokta bulmak mümkün. Yukarda incelenen ve şok aktüel ürünlerde bu hafta geçerli olacak ürünleri aktuel20.com sitesi üzerinden takıp edebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments

bedava chat sitesi on En Etkili 5 SEO Yöntemi
Mehmet Can on SEO nasıl yapılır?
WordPress on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?
NeoPiksel on SEO nasıl yapılır?