Sosyal Medya Etkinliği

0
8301

Kullanmış olduğunuz sosyal medya hesabınızın etkinliğini artırdıkça daha fazla tanınmaya başlayacaksınız ve yapmış olduğunuz paylaşımlar takip edilecektir. Günümüzde ürün ve hizmet tanıtımı için kullanılan sosyal medya hesaplarınız için takipçi satın alma, beğeni satın alma gibi çeşitli yöntemleri deneyerek, takipçi ve beğeni oranlarınızı artırabilirsiniz. Crovu web sitesi üzerinden instagram, facebook, twitter gibi tüm sosyal medya hesapları için sizlere takipçi satın alma gibi hizmetleri sunuyor.

Takipçi Satın Al

crovu takipçi hizmetleri tüm sosyal medya hesapları için veriliyor. Firmanın web sitesinde instagram takipçi satın al, facebook takipçi satın al, twitter takipçi satın al ve youtube video izleme satın al gibi çeşitli paketleri bulabiliyorsunuz. crovu’dan takipçi satın alın ve sahibi olduğunuz sosyal medya hesabınızın takipçisi otomatik olarak istediğiniz sayı kadar artsın. Takipçi sayınız arttıkça yaptığınız paylaşımlar daha fazla kişiye ulaşmış ve sizin sayfanızı daha fazla kişi incelemiş olacaktır. Sizi takip eden sayısı ne kadar çok olursa hesabınızın etkinliği o kadar çok olacaktır. Hesap etkinliğiniz arttıkça sizler hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz.

Takipçi Paketleri

Web sitesini incelediğinizde her sosyal medya hesabı için ayrı çalışmalar yapıldığını ve aylık olarak farklı sayılarda takipçi paketlerinin olduğunu görebilirsiniz. Takipçi sayınızı artırmak istediğinizde detaylar için crovu’ya göz atın ve Türk, yabancı istediğiniz takipçi paketini satın alın. Web sitelerinde sundukları takipçi paket sayıları en az 100 takipçi en fazla 25.000 takipçi olacak şekilde ayarlamışlar. Müşterilerine bu paketleri ekonomik fiyatlardan ve kolay ödeme seçenekleri ile sunuyorlar. Takipçi paketi satın almak istediğinizde web sitesi üzerinden 7/24 canlı destek hizmeti satın alabiliyorsunuz.

Paket Özellikleri

Özellikle instagram sosyal medya hesapları için talep edilen takipçi satın alma işlemlerinde crovu tarafından sunulan paketler, yüksek kaliteli takipçilerden oluşuyor ve isteğe göre Türk ya da yabancı veya her ikisi karışık olarak seçebiliyorsunuz. Firma müşterilerine almış oldukları aylık takipçi paketlerinde takipçi sayısında düşme olursa otomatik telafi etme garantisi veriyor. Ayrıca takipçi sayınızı artırabilmek için sizlerin başkalarını takip etmesine gerek bırakmıyorlar. Satın alma işlemini gerçekleştirebilmeniz için sosyal medya hesabınızın şifresini vermenize de gerek yoktur. Kullanıcı adınız, mail adresiniz ve telefon numaranız paket satın almak için yeterlidir.

Beğeni Satın Al

Ülkemizde insanlar ve kurumlar instagram, facebook ve twitter gibi sosyal medya hesaplarını, daha çok hizmet ve ürün tanıtımı için kullanmaya başlamıştır. Başkasının sosyal medya hesabını inceleyenler, yapılan paylaşımların beğenme sayılarına bakarlar ve beğenme sayısı yüksek olan paylaşımları detaylı incelemek isterler. Sizlerde crovu internet sitesinden sosyal medya hesabınız için beğeni satın al paketlerinden satın alabilir ve paylaşımlarınızın beğeni oranını artırabilirsiniz. Crovu sizin yerinize paylaşımlarınızı binlerce kişiye kısa süre içerisinde beğendiriyor. Crovu aynı zamanda kaliteli hizmetler sunuyor ve paylaşımlarınızın kısa süre içerisinde keşfet etkisine sahip olmasını sağlıyor.

Beğeni Al

Crovo.co web sitesi tüm müşterilerine sunduğu beğeni satın al paketleri beğeni sayıları 100 beğeni ile 25.000 beğeni arasında değişiyor. Paylaşımlarınızın kimler tarafından beğenilmesini seçerken Türk ya da yabancı olarak size alternatifler sunuyor. Tüm beğeni paketlerinde keşfet sekmesi oluşması için özel çalışmalar yapıyor. Keşfet sekmesi yaptığınız paylaşımların sizi takip etmeyen kişiler tarafından da görülmesini sağlayacaktır. Satın alacağınız beğeni paketleri bir ay boyunca yaptığınız belirli sayıdaki fotoğraf paylaşımlarınızın beğenilmesini sağlayacaktır. Crovu beğeni paketlerini hesabınıza tanımlarken sizden şifre istemiyor ve hesabınıza güvenli bir şeklide aktarma yapıyor. Aldığınız paketleri 5 dakika içerisinde hesabınıza tanımlamış oluyorlar. Tüm teslimatları hiç zaman kaybetmeden yapıyor.

Facebook Takipçi Satın Al

Facebook ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından birisidir. İnternet erişimi olan mobil cihazlar kullanan kişiler günlük olarak facebook hesaplarından çeşitli paylaşımlar yapmaktadır. Yaptıkları paylaşımlar daha fazla kişi tarafından takip edildiğinde popülerliğiniz artacaktır. Crovu facebook hesabınızın takipçi sayısını artırmak için oluşturduğu paket içeriklerinde aktif ve gerçek kullanıcıları bulunduruyor. Facebook hesabınız tamamı Türk takipçiler tarafından takip edilecek, paylaşımlarınız anında beğenilecektir. Facebook takipçi ve beğeni satın al paketlerinizi hesabınıza 1 saat içerisinde tanımlıyor, işlemlerin öncesinde ve sonrasında sizlere 7/24 canlı destek hizmeti veriyor. Hesap güvenliğiniz için sizden hesabınızın şifresini istemiyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz