Söz Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

0
39722

Star TV ‘de yayınlanan Söz dizisinin oyuncuları bölüm başı ne kadar kazanıyor? Söz dizisi oyuncu maaşları ne kadar? Üsteğmen Yavuz (Tolga Sarıtaş), Çolak (Serhat Kılıç), Üsteğmen Zafer (Atakan Arslan), Mücahit (Görkem Sevindik), Ateş (Eren Vurdem) diziden bölüm başı ne kadar para alıyor? Tüm bu soruların cevabı yazımızda.

Televizyon kanallarının son zamanlarda gözdesi haline gelen askeri dizilerden en çok reyting toplayanı ve halk tarafından en çok beğenilen dizisi SÖZ şu an Star TV’ ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Seyirciyi her bölümünde meraklandıran ve heyecanlandıran dizinin senaryosu Ethem Özışık imzası taşıyor. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Teröristlerle olan mücadelesini konu alan Söz dizisi profesyonelliği ve muazzam oyuncu kadrosu ile IMDB ‘den 7,6 puan almayı başarmış ve listelerde üst sıralara yerleşmiş durumda.

Tabi ki bu kadar çok tutulan bir dizi olunca dizinin maliyeti de akıllara gelmiyor değil. Dizinin maliyetinden çok insanlar oyuncuların ne kadar ücret aldığını merak ediyor. En son Diriliş Ertuğrul dizisinden Engin Altan Düzyatan ‘ın bölüm başı aldığı paralar çokça konuşulmuştu. Şimdi ise Söz dizisi oyuncularının ne kadar aldığını öğreneceğiz.

Söz Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Öncelikle belirtmeliyiz ki bu bilgiler kesinlik taşımıyor fakat oyuncular tahmini olarak verdiğimiz değerlere yaklaşık paralar almaktadır. Bu ücretler de gerçekten dudak uçuklatıcı, insanları oyuncu olmaya sevk eden ücretler. İşte söz oyuncularının maaşları;

Çolak (Serhat Kılıç) Ne Kadar Kazanıyor?

Dizide kötü adamların başı olan başarılı oyuncu Serhat Kılıç yani Çolak bölüm başı yaklaşık +40.000 TL civarı bir ücret ile çalışıyor.

Yavuz (Tolga Sarıtaş) Ne Kadar Kazanıyor?

Dizinin başrol oyuncusu sayabileceğimiz Tolga Sarıtaş oynadığı asker rolü ile bölüm başına ortalama +50.000 TL ‘lik para alıyor.

Zafer (Avatar Atakan) Ne Kadar Kazanıyor?

TV8 ekranlarının mücadeleci programı Survivor ile ün kazanan Atakan Arslan Söz dizisinde bölüm başı +60.000 TL kazanıyor.

Mücahit (Görkem Sevindik) Ne Kadar Kazanıyor?

Neşeli karakteri ile tanıdığımız oyuncu bölüm başı +45.000 TL ücret alıyor.

Ateş (Eren Vurdem) Ne Kadar Kazanıyor?

David Beckham ‘a benzetilmesi ile tanınan ünlü oyuncu ve aynı zamanda müzisyen olan Eren Vurdem ‘de +45.000 TL kazanıyor.

Feyzullah (Aytaç Şaşmaz) Ne Kadar Kazanıyor?

Hareketli oyuncu Aytaç Söz dizisinden bölüm başı +50.000 TL para kazanıyor.

Meriç (Eylem Mercier) Ne Kadar Kazanıyor?

Dizinin güzel oyuncusu Meriç ise oynadığı her bölüm için +30.000 TL ücret alıyor.

Gördüğünüz gibi ana oyuncuların aldığı ücretler hemen hemen birbirine yakın sayılabilir, yaptığımız ufak bir hesaplamaya göre Söz dizisinde bölüm başında sadece oyuncular için yaklaşık 680.000 TL bütçe ayrılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz